wmaraci reklam

Forumlar Artık Tutar mı?

29 Mesajlar 3.069 Okunma
wmaraci reklam

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
hocam ilgi gösterdikten sonra en saçma konudaki site bile tutar. internetteki çoğu forum sitesine bakın çoğu kategoride konu bile paylaşılmamış oluyor site kurucusu binde bir giriyor. sen forumu kalkındırmadıktan sonra üyelerin gelip konu açması forumun gelişmesini beklemek saçma olur. bende bir forum sitesi açmayı planlıyorum boş vaktim oldukça temaydı küçük ayrıntılardı sosyal ağ hesaplarıydı uğraşmaya çalışıyorum.
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Bir oyun serisinin offical fanını kurarsan tutar. zamanında denedim ve tuttu. ayrıntı için bilgi verebilirim.
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de düşüncemi bırakayım. İmgilizce biliyorsan yabancı siteleri araştır ve Türkiye'de olmayan özgün olabilecek bir şeyler bul. Mesela *** ve WMAraci gibi bir şey düşünürsen işin zor olacaktır. Bu arada farklı diye hemen atılma iyi araştır ve yapabileceğin bir konuysa işe gir. Başarılar dilerim.
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
Genel forumların artık tutacağını zannetmiyorum ancak belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış forumlar çokca özgün ve yararlı içerikle neden tutmasın diye düşünüyorum
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
doğru zamanda doğru forumu açarsan tutar 2 hafta önce açtığım forum alexa sıralamasında türkiyede 17.000 de

60-70 tane günlük giris yapan aktif üyem var
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Sağlam moderatör,admin + güzel reklam tutar .
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

Referee19 Referee19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Futbol Hakemi / Referee
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 21 / 103
  • Ticaret 8, (%88)
emregurcan Makine terk İnşaat okuyorum bak :D
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

EmreBeyWeb EmreBeyWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Daha önce çok kez forumum oldu. Ekibim vardı ancak çok kalabalık olmamamızın eksikliğini hep hissettim. Google konusunda çok iyi hamleler yaptım ve sitenin pagerankı , günde Google dan gelen üye sayısı önemli bir hal aldı. Ancak bir forumun tutması için bunlar yetmez kalabalık bir ekip, üyelerin sıkılmaması için çok çalışmak şart. Günümüzde genel forumlara ilgi zaten neredeyse bitmiş durumda o yüzden enazından bir dal üzerine forum açsanız daha iyi olur.
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

emregurcan emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

oguzhan adlı üyeden alıntı

hocam ilgi gösterdikten sonra en saçma konudaki site bile tutar. internetteki çoğu forum sitesine bakın çoğu kategoride konu bile paylaşılmamış oluyor site kurucusu binde bir giriyor. sen forumu kalkındırmadıktan sonra üyelerin gelip konu açması forumun gelişmesini beklemek saçma olur. bende bir forum sitesi açmayı planlıyorum boş vaktim oldukça temaydı küçük ayrıntılardı sosyal ağ hesaplarıydı uğraşmaya çalışıyorum.

Bende size katılıyorum ancak istediğim kategorilerde çalışırsam daha aktif çalışacağıma inandım şimdiye kadar forum kurmayı ve yönetmeyi çok istediğimden dolayı boş bırakmam diye düşünüyorum ancak 1 2 ay hazırlık aşaması olması gerekiyor.

RHEngineer adlı üyeden alıntı

Bir oyun serisinin offical fanını kurarsan tutar. zamanında denedim ve tuttu. ayrıntı için bilgi verebilirim.

Çok fazla oyun fanı sitesi var forumlarda da çok takılmıyorlar artık youtube üzerinden yürüyor oyun sektörü diye düşünüyorum.

SertacYANIK adlı üyeden alıntı

Ben de düşüncemi bırakayım. İmgilizce biliyorsan yabancı siteleri araştır ve Türkiye'de olmayan özgün olabilecek bir şeyler bul. Mesela *** ve WMAraci gibi bir şey düşünürsen işin zor olacaktır. Bu arada farklı diye hemen atılma iyi araştır ve yapabileceğin bir konuysa işe gir. Başarılar dilerim.

İngilizce bilgim var ancak site açacak kadar yok sanırım.

Barış adlı üyeden alıntı

Genel forumların artık tutacağını zannetmiyorum ancak belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış forumlar çokca özgün ve yararlı içerikle neden tutmasın diye düşünüyorum

Açacağım konunun belirli bir sektör olmasını istiyorum bende aklımda ve üzerinde yoğunlaştığım bir sektör var hatta.

j700 adlı üyeden alıntı

doğru zamanda doğru forumu açarsan tutar 2 hafta önce açtığım forum alexa sıralamasında türkiyede 17.000 de

60-70 tane günlük giris yapan aktif üyem var

Güzelmiş :) Tebrik ederim

Inchredible adlı üyeden alıntı

Sağlam moderatör,admin + güzel reklam tutar .

Fazla reklama gerek yok aslında :)

Referee19 adlı üyeden alıntı

emregurcan Makine terk İnşaat okuyorum bak :D

Ahahaha sizdemi bendensiniz :D

EmreBeyWeb adlı üyeden alıntı

Daha önce çok kez forumum oldu. Ekibim vardı ancak çok kalabalık olmamamızın eksikliğini hep hissettim. Google konusunda çok iyi hamleler yaptım ve sitenin pagerankı , günde Google dan gelen üye sayısı önemli bir hal aldı. Ancak bir forumun tutması için bunlar yetmez kalabalık bir ekip, üyelerin sıkılmaması için çok çalışmak şart. Günümüzde genel forumlara ilgi zaten neredeyse bitmiş durumda o yüzden enazından bir dal üzerine forum açsanız daha iyi olur.

Benimde düşündüğüm bir sektör var onunla ilgili araştırmalar yapacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al