GoDaddy Wordpress Paketleri aylık hitler?

9 Mesajlar 939 Okunma
smmexpress

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, ilgili resimde görüldüğü gibi aylık hit olarak belirtilen paketleri ne amaçlı kullanabilirim. Aylık 800 bin hit gelmesi ssl olması benim ne işime yarar. Elimde 12 senelik otomotiv sektörüne yönelik güzel bir alan adı var blog sitesi olarak değerlendirmek istiyorum. Fikirlere açığım

wmaraci
reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Güzel arkadaşım başka firmalarada bak. Go daddy wordpress kurulunca bayıyor. Yani site açılana kadar sen go daddyinin datacenterina yürüyerek gider gelirsin. Ama yine de karar senin.
berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
comutsoft yorum için teşekkür ederim hocam. verdiğiniz bilgiyi göz önünde bulundurucam ancak benim asıl merak ettiğim konu paketlerin altında yazan aylık 800.000 ziyaretçinin tam olarak ne işe yaradağı ne amaçla kullanıldığı

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
hız konusunda çok sorun olmaz sanmıyorum ama türk host firmalarına bak yarı fiyatına 2 3 katı hizmet veren paketler alabilirsin forumdan bak bende topalogluhost tan reseller aldım yeni baya bir fark yarattı hem fiyat hem hizmet olarak

wmaraci
wmaraci

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Şimdi aslında anlattığı asit. Sitene girebilecek maksimum ziyaretçi sayısı. Yani diyor ki aylık maksimum 800 k ziyaretçi sitene girer. Fazlasını alamam diyor. Kota var özetle. Ben bunlardan geliştirici olanı aldım bi halta benim açımdan yaramadı.

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
1 yıllık paket alırsanız sadece godaddy den o paraya 2şer tane hosting ve alan adı alabilirsin LosTTeeN ile görüşün derim.

• Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
comutsoft anladım hocam çok teşekkür ederim

Ek Olarak: @[Dijiseo](userid:51461) işverenimle görüşmem gerekiyor. Ondan sonra ilgili kişiye pm atarım hocam

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam öncelikle merhabalar. Ben wordpress üzerinde yıllardır çalışmalar yaptım. Piyasada ki hemen hemen adı duyulmuş tüm Türk firmaları ile çalıştım. Üstüne GoDaddy Hostgator Vps.Net ile çalıştım. GoDaddy öncelikle çok kaliteli firma. Lakin sürekli ekstra ücret talepleri oluyor. Üstelik full optimize ettiğim halde siteyi bir türlü istediğim verimi alamadım hız konusunda. Sonra günün birinde baktım Alaystr'ın bir reklamını gördüm. Aman alayım ne olacak dedim. Host bir dernek sitesi içindi. Natrodaydı müşterimin. Sürekli olarak sorun yaşıyorduk bazen site çöküordu. Aradığımızda sorunu 2-3 saatte anca çözebiliyorlardı. Hemen hemen her gün dernek beni arayıp bir güzel kalaylıyordu. Sonrasında işte aldım alaystr'dan 6 ay oldu dernek daha beni birkez bile aramadı deyim siz anlayın. Yalan olmasın ama TurHost'u da çok öneren var ondan hiç almak nasip olmadı. Bence bi Alaystr ile Turhost'a bakın. Hangisi kafanıza yatarsa alın. Ama Alystr'da sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.

RootluAndroid RootluAndroid Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Ben tam aksine dusunuyorum tavsiye ederim ben kullaniyorum www.rootluandroid.com site acilma hizi 1.2 sn hic bi b problem yasamadim basta acemiligimdwn dolayi mhizmetlerini cok aradim sagolsunlar baya bibyardim ci oldular kendileri ariyolar noldu naptiniz diye

Ama paket fiyatlsri bana pahali geldi sanki ben temel yillik 42 lira ya aldim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al