lostyazilim

News Yetkilileri Sitemi Gezmiş

5 Mesajlar 734 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Merhaba dostlar,

News kaydı için 4 gün önce başvuru yaptım ve yazdığım kategoriler, iletişim ve künye sayfam bugün ziyaret edilmiş. Ne diyorsunuz?

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Anıl hocam, bir çok News başvurusu yapan web sitesini zaten haliyle geziyorlar. Tam olarak başvuru alanında % 50, % 80 oranında artış olsa bile bu zaten onay alacak taahütü vermemektedir. Ancak sitenizi gezmişseler ki, bir iki gün içerisinde belkide aynı gün içerisinde kesin sonuç yanıtı alacaksınız anlamını taşımaktadır. Bu tür işlemler daha evvel başıma geldiği için kendi deneyimimi sizinle paylaşmak istediğim için böyle bir yorumu yazmak durumunda kaldım.

Umarım ki, hayırlısı ile News kaydınız başarılı bir şekilde oluşur ve mutluluğunuzu bizlerle paylaşırsınız. Aynı düşüncelerim diğer arkadaşlarımız için de geçerlidir. Hayırlı olsun.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Heuristic Teşekkür ederim hocam ilk defa rast geldim sorayım dedim en son 3 ay önce başvuru atmıştım 1 gün içinde red yemiştim. Bu defa 4 gün sürdü bakalım ne gibi bir sonuç alacağım merak ediyorum.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Israrcı olmak gerekiyor bazen, eğer ki siteniz de Künye ve Sözleşme kısımları sorunsuz olarak sembolüne uygun ise, içeriğinizde ise illegal ve alıntı bir şey yok ise hakkınızda inanıyorum ki hayırlısı ile bu sefer güzel haber olacaktır. Herkes için isterim elbette, ancak News incelemelerini yapan arkadaşlar okurmu yazdıklarımı bilmiyorum ancak bazen istisna tanımaları gerekiyor.

İnsanların ümitlerini kırmak, hayal kırıklığı yaşatmak iyi değildir. Tabi yine taktir kendilerinin bir şey diyemeyiz. Söylediğim gibi inşallah, hayırlısı ile olumlu bir yanıt alırsınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Heuristic Teşekkürler üstad tekrardan herkes icin olumlu bir sonuc cıkar insallah.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al