wmaraci reklam
lidertakipci

Kanser Hastalari icin Film sitesi Actik...

4 Mesajlar 828 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaslar Reklam Gelirlerini Türkiyede Kanser Hastasi olan ve Paralari olmadigi icin Facebook ve twiterde tedavi icin yardim toplanan Hasta kardeslerimize verilmek üzere bende bir film sitesi actim.. Haziranda Almanya http://www.wtz-essen.de Tümor zentrumda tedavi görürken facebookta ankarada yatan 8 yasindaki kanser hastamiza ameliyat parasi olmadigi toplanan yardima sadece 100 yada 150 euroyla katkida bulunmak benim vicdanimi rahatlatmadi..ve böyle bir site acip reklam gelirlerini böyle hastalarimiza göndermeye karar verdim...gönül isterki türkiyemizinde sartlari almanyadaki gibi olsun ..bir kanser hastasinin terapileri yemekleri bakicisi ameliyat ilac energy icecekleri herseyi alman devleti kurus ödetmeden karsiliyor...ister calis ister calisma paran olsun yada olmasin istersen sokakdaki yasayan biri olsun o bile bu olanaklardan yararlaniyor...biz her daim kendi bütcemizde yardim ediyoruz hatta bizlere ulasan kanser hastasi arkadaslarimiza almanyadan ilac bile gönderiyoruz...tabiki bunu yasal cerceve icinde yapiyoruz... bu sekilde bir yardimdada bulunursak cok sevincem ve mutlu olcam..

bu konuda cok iyi bilgili yada önerileri olan arkadaslarimizdanda bildiklerini bizimle paylasmasini istiyorum...

http://www.direkhdizle.net
mertcndgn Dijiseo OgrencidenMakale

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

andredoria andredoria "You're losing it,kiddo." Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 32 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Umarım istediğinize ulaşabilirsiniz. Tekrardan emeğinize sağlık. Böyle güzel şeylerle uğraştığınızı görmek bizi de diğer yardıma muhtaç hastaları ve ailelerini de mutlu ediyor.
Adrian

kişi bu mesajı beğendi.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hayirli olsun hocam, cok anlamli bir is yapmissiniz. Basarilarinizin devamini dilerim.

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

andredoria adlı üyeden alıntı

Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Umarım istediğinize ulaşabilirsiniz. Tekrardan emeğinize sağlık. Böyle güzel şeylerle uğraştığınızı görmek bizi de diğer yardıma muhtaç hastaları ve ailelerini de mutlu ediyor.

Umarim hersey istedigim gibi gider .. 1-2 ay sonra seo link alimi tanitim da yaptimmi cok guzel olur..
andredoria

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al