freelance iş ilanları

wordpress xml sitemap sorunu

6 Mesajlar 1.578 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
Uzun süredir kullandığım eklentiyi artık kullanamiyorum hata olarak bunu aliyorum sildim tekrar yükledim ama yine olmadi nasıl bi sorun anlamadim bütün ayarlarını yaptım yazma izinlerini verdim yine böyle bir hata aliyorum

Errors, Warnings, Notices

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dizincom/domains/dizifun.com/public_html/sitemap.xml) is not within the allowed path(s): (/home/dizifunc:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/dizifunc/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap-core.php on line 1543

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dizincom/domains/dizifun.com/public_html) is not within the allowed path(s): (/home/dizifunc:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/dizifunc/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap-core.php on line 1548

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dizincom/domains/dizifun.com/public_html/sitemap.xml.gz) is not within the allowed path(s): (/home/dizifunc:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/dizifunc/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap-core.php on line 1543

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dizincom/domains/dizifun.com/public_html) is not within the allowed path(s): (/home/dizifunc:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/dizifunc/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap-core.php on line 1548

wmaraci
reklam

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
Düşük bir sürümdeysen güncelini indir.

Değilsen, hostçuna open_basedir şu fonksiyonu " disable " edebilir mi diye sorabilirsin.

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
.xml dosyasının Chmod değeri 777 mi?

• Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
evet bütün ayarlar tamm ama bundan 1 hafta öncesine kadar kullaniyordum bir anda kesildi

wmaraci
wmaraci

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
tmp klasörü oluşturup chmod verin içersinde ufak herhangi bir dosya atın. Birde öyle deneyin. Aynı hatayı ben chmod vererek düzeltmiştim.

• Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
ftp icinde nereye olusturcağım o dosyayı biraz daha ayrıntili verebilirmisiniz

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al