wmaraci reklam
lidertakipci

5. başvurum yine onaylanmadı :(

22 Mesajlar 2.241 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Adsense test etmek için açtığım tamamı kopyala yapistir olan web siteme açılalı 1 hafta olmasina rağmen 2 günde adsense onaylandı hemde ilk başvuruda. 4 yıllık tamamı özgün olan web sitem 4 defa reddedildi. Bu duruma birebir şahit olduktan sonra artık neden kabul edilmiyor diye sorgulamıyorum
erdemy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cruis cruis Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
100 TL Karşılığında 14 Günde Adsense Hesabı Onaylatılır. %100 Garantili ... Detay için pm atmanız yeterlidir.

• Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
30 40 tlye 5 dk da teslim edilebiliyorken biraz maliyetli degil mi

esmanya esmanya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 660
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
ben düzenlemeler yaptım sitede tekrar başvurdum yine olmaz ise para ile yaptırıcam

wmaraci
wmaraci

nea nea WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

yamyamix adlı üyeden alıntı

Google'dan tüm hesaplarını sil bir tane bile hesap bırakma.
İki üç gün bekle www.centrum.cz sitesinden mail adresi aç öyle başvur.
Tekrar adsenseye bilgilerini verirken önceki verdiğin telefon numaranı falan verme başka bir numara yaz. Sonra kabul olunca gel buradan bana teşekkür et. :)

İstersen şu yazımı oku ne demek istediğimi anlarsın.
http://www.nededik.com/google-adsense-sacmaligi/

:confused: :confused:
çok cevap var diye buraya yazıyorum , google bana onaylanmış hesabın var diyor şu maille ilişkilendirilmiş ama hesabım yok. yeni telefon nosu ile gmail açtım yine aynısını dedi buldu . şimdi bu dediğin siteyi denicem olur mu sizce ? sitem bu : http://www.popilistmedya.com

www.popilistmedya.com | Boş Yaşama

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
@nea deneyin hocam zaten kabul etmiyor bir şey kaybetmezsiniz ki.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 660
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
6. başvuruda patladı 24 saatten önce geri döndüler
Sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirmeniz gerekmektedir.
Kullanıcılar ve reklamverenler için iyi bir deneyim sağlanabilmesi için, AdSense programına katılan yayıncıların Web Yöneticisi Kalite yönergelerine uymaları gerekir. Bu yönergeler, kullanıcılarınıza olumlu bir deneyim sağlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli ipuçları sunar. Beş kullanıcı deneyimi ilkesinin açıklandığı bu AdSense blog yayınında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu ilkelerin uygulanması, sitenizdeki kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmanıza yardımcı olacaktır.

Siteniz politikalarımızla uyumlu olmayan bir sohbet sitesidir.
Yayıncılar, çeşitli reklam yerleşimleri ve reklam biçimleriyle denemeler yapmaları için teşvik edilir. Ancak, program politikalarımızda belirttiğimiz gibi, AdSense yayıncıları, sohbet programlarına reklam kodu, arama kutuları veya arama sonuçları yerleştiremez. Bu kapsam, anlık mesajlaşma (IM) uygulamalarını, sohbet sitelerini ve dinamik içerik barındıran diğer sayfaları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Google ürün politikalarının ihlaline teşvik eden tüm içeriği kaldırmanız gerekir.
Yayıncılar, Google ürün politikaları zorunluluklarını bertaraf etmesi için kullanıcılara araçlar sunamaz (ör. kullanıcıların YouTube videolarını indirmesine olanak sağlamak) veya Google AdSense politikalarını ihlal etmeye teşvik edemez. Ayrıca yayıncılar, açık iznimiz olmadan logo ve ekran görüntüleri gibi Google marka özelliklerini veya diğer ayırt edici özellikleri kullanamaz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen içerik politikalarımızı inceleyin.

Siteniz dönem ödevlerinin satışı ve dağıtımı ile ilgili.
Yayıncılarımıza ait sitelerin yararlı ve bilgilendirici içeriğe sahip olduğunu görmekten memnuniyet duyarız. Ancak, program politikalarımızda belirtildiği gibi, dönem ödevlerinin veya yasal olmayan, yasa dışı etkinlikleri tanıtan ya da başkalarının yasal haklarını ihlal eden içeriğin satışına veya dağıtımına izin verilmez.

• Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Birebir aynı yanıtı bana da dönmüşlerdi :) Dönem ödevi kısmını gördüğüm an beynimden vurulmuşa dönmüştüm :)

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)
Çok iyi dönmüşler :)
Bu kadar detaylısını ilk defa görüyorum.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 660
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
sitede hiçbirşey yapmaan tekrar başvurdum yeni döndükleri aşağıda.. sitedeki makaleler %100 özgün en azındna ben öyle düşünüyorum.. hepsini tek tek bir daha bakmalı mıyım.. bilemedim.. yok mu yardımcı olacak..

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al