freelance iş ilanları

O hint arabası çıkmış :D

12 Mesajlar 2.389 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar 3-4 ay önce haberlerde görmüştüm. Hint aracı gelecek vs. Fiyatları 12.000 TL olacak demişlerdi bu gün adsense reklamlarında gördüm ve meraktan baktım. Baya güzel bir araç buyrun :)

http://bajaj.com.tr/qute/173/qute

Asıl ismi:Bajaj Qute (Cute)
Fiyatı: 15000 TL

s
wmaraci
reklam

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
GÜVENLİK
Yekpare güçlendirilmiş çelik kasa
Darbeye dayanaklı plastik kaplamalar
Ön ve arka emniyet kemerleri
70 km/s hız limiti
Qute, güçlendirilmiş çelik kasaya ve darbeye dayanaklı kaplamlara ve kapılara sahiptir. Sert tavanı, ön ve arka emniyet kemerleri ve 70 km/s hız limitiyle yolculara geniş güvenlik sağlamaktadır.
:kendimizi koltugamı baglıyacaz ? yoksa arabayı kendimizemi ? :D ben buna sıgmam lo.
Sipariş Tutarı

ÖTV

Ara Toplam

KDV

Toplam Tutar (Tek Çekim) 9.818,82 TL

4.418,47 TL

14.237,29 TL

2.562,71 TL

16.800,00 TL

Ek Olarak: 2 lira daha masraf!! 19 bin lira buna vermem hacı abi
MBarisTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
Kingjames hocam öyle değil de, fiyatı kazık olmasına rağmen baya güzel duruyor. 5000 TL civarı olsa alınır güzel baya :) Bunu dar sokaklarda kullanmak için tercih edilebilir bir alternatif olarak düşünüyorum.

Acaba merak ediyorum kaza yapsam tampon nereden temin edicem :D
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

s

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
abi Fibercilerde 2 dakka döktureceksin tamponu, 20 lira verirsin :D
MBarisTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Com Com Domain Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 75 / 77
  • Ticaret 7, (%100)
Kapılarda cam yok mu?
melankolia MBarisTR

kişi bu mesajı beğendi.

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
kaynak:
http://namazlar.net/15-bin-liraya-sifir-otomobil/

15 Bin Liraya Sıfır Otomobil; Hindistan’ın ileri gelen motosiklet üreticisi markalarından biri olan Bajaj şirketi, Qute adını verdiği 4 tekerlekli 4 kişilik yeni aracı Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. 15 Bin Liraya Sıfır Otomobil “16 Kasım 2015 Pazartesi”

15 Bin Liraya Sıfır Otomobil
Motosiklet motoruyla çalışan otomobil görünümlü aracın 15 bin lira fiyat etiketiyle satılması beklenmekte.

Saatte maksimum 70 kilometre hıza ulaşabilen araç, Avrupa Quadricycle standartlarına uyumlu olarak üretilmiş.

Araba görünümlü motosiklet
Motosiklet olarak Türkiye’ye giriş yapacak olan aracın motorunun dışında otomobilden bir farkı yok.

Aracın motoru dışında herhangi bir otomobilden farkı yok. Araba görünümlü motosiklet araç saatte maksimum 70 kilometre hıza çıkabiliyor ve 13 beygir gücünde 217 cc’lik su soğutmalı motosiklet motoruna sahip.

En ucuz otomobil
Türkiye’de Kuralkan Holding çatısı altında temsil edilmekte olan ve dünyanın sayılı motorsiklet üreticisi markalarından biri olan Hintli motor üreticisi Bajaj, dünyanın en ucuz aracını çarşamba günü en ucuz otomobil olarak 16 Kasım 2015 Pazartesi gününden itibaren Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Hızı saatte 70 kilometre ile sınırlı araçta 13 beygir gücünde 217 cc’lik su soğutmalı motosiklet motoru bulunuyor.

4 kişilik araba
Otomobil görünümlü 4 kişilik bu araç; Avrupa 4 tekerlekli motosiklet yönetmeliğine uygun ilk Hint malı araç.

Bajaj şirketi, Qute adını verdiği 4 tekerlekli 4 kişilik araba görünümlü yeni aracı Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Bu tür araçlar özellikle Güney Asya ve Afrika ve ülkelerinde sıkça kullanılmaktadır. Ülkemizde ne gibi satışlara ulaşacağı merakla bekleniliyor.

Otomobil ve Motorsiklet ehliyeti
Aracı kullanabilmek için ise; otomobil ehliyeti (B sınıfı ehliyet) kullanabilmek için yeterli ayrıca motorsiklet ehliyetine gerek yok.

Motosiklet motoruyla çalışan Qute adlı aracın içinden fotoğrafları yakından görmek için galeriye göz atmalısınız.
MBarisTR

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
İlk geldiği zamanlar araştırdım videolarını falan inceledim :) Türkiye de bu tür araçlar asla beklediğini alamaz. Millet utancından binmez böyle şeylere.
Zaten fiyatı da makul falan değil. 16.800 Liraya ayağınızı yerden kesecek, araba diyeceğiniz, sayısız 2.el alternatif varken bunu neden alasınız ki ? Ucuz mucuz değil ve küçük bir para değil, normal bir işçinin bunu biriktirmesi 5 seneyi bulur.

12 bin liraya Siena ya da Palio 1.6 16v lpgli araç alsanız üste 20 bin kmden fazla yakıt paranız kalır :) şu penceresi muşambadan çatılı motoru neden alasınız ? Amaç araç sahibi olmaksa sayısız seçenek var, amaç küçük sağa sola girebilen bir araç sahibi olmaksa yine bir sürü seçenek var.

Buna ucuz diyebilmek için 7-8 bin liraya falan satılması gerekirdi ve o zaman cazip gelebilirdi. Pizzacılar kebapçılar vs. eve servis yapanlar için kışın iş görürdü, motor yerine belki bunu kullanırlardı. İnsanlar uçakla gidip geldikleri yazlıklarına falan alırlardı yazdan yaza getir götür işlerine falan ya da sayfiyede ulaşımda kullanırlardı.

Ek Olarak:

Com adlı üyeden alıntı

Kapılarda cam yok mu?

Yok :D muşamba germişler
melankolia MBarisTR projeus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
LikeSend haklısın hocam, geyik amaçlı açmıştım aslında konuyu şöyle doğan alsam 2k'lı hidrolik direksiyonlu + biraz modifiye :D
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

s

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

MBarisTR adlı üyeden alıntı

LikeSend haklısın hocam, geyik amaçlı açmıştım aslında konuyu şöyle doğan alsam 2k'lı hidrolik direksiyonlu + biraz modifiye :D

Yok zaten alacağını düşünmedim :D yukarıda söylediğin gibi 5k gibi bi fiyatı olsa 2. araç olarak dünya kadar satılır fakat 16.800 lira korkunç fazla, anlamsız bir rakam.

Aslında aracın gerçek fiyatı da 6-8 bin lira arası, fakat vergi + bayinin sanırım biraz yüksek kâr koyması vs. derken bu rakamlara ulaşmış.
MBarisTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al