wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense'den Kazananlar Tarafında olun...

49 Mesajlar 6.264 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fuat Fuat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ben arkadaşla bu konuda iletişime geçtim. dediği gibi bu yöntemle para kazanmaya başladım daha yeniyim hiç bilmediğim halde bana para kazandırıyor, bu safsata veya masal değil gerçektir sadece bunu bilmenizi istedim arkadaşa teşekkür ederim allah razı olsun. arkadaşla iletişime geçin sizde gerçek olduğuna inanacaksınız.
kursunkalem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kursunkalem kursunkalem Adsense kazandırır.. Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek makina teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 38 / 18
  • Ticaret 9, (%100)

devrimedia adlı üyeden alıntı

Şimdi hocam işin açıkçası şöyle bir soru oluştu kafamda neden güveneyim sorusu ?
Peki bunu 1 kereye mahsus 1 günde 50TL kazandıracak bir şekilde kendi sitemde deneyebilir miyiz ?

zaten kendi sitenizi kullanıyorsunuz.. ancak deneme diye bir şey söz konusu değil arkadaşım,, sistemi benden alan arkadaşlar var burada eğer online iseler konuyu fark ederler ise onlarda cvp yazacaklardır .

Ek Olarak:

Fuat adlı üyeden alıntı

Ben arkadaşla bu konuda iletişime geçtim. dediği gibi bu yöntemle para kazanmaya başladım daha yeniyim hiç bilmediğim halde bana para kazandırıyor, bu safsata veya masal değil gerçektir sadece bunu bilmenizi istedim arkadaşa teşekkür ederim allah razı olsun. arkadaşla iletişime geçin sizde gerçek olduğuna inanacaksınız.

Kazancın bol olsun Sn Abim Allah daha fazlasını nasip etsin ..
Fuat

kişi bu mesajı beğendi.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

Fuat adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayinda abicim daha 25 gunluk uyesiniz 3 5 mesajiniz mevcut ben aldim diyorsunuz.
Ben şöyle düsünürüm madem kesin kazandiriyor onden ucret istemeden kazandikca vereyim ucretini.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
adam büyük ihtimal buradan 200 liraya facebook reklam almış 1 haftalık kazanç kanıtında görüldüğü gibi yaklaşık 2000 lira gelir elde etmiş.

zaten konuyada yazmış 2000 lira gelir elde ettiğini.

kursunkalem adlı üyeden alıntı

Çok söze gerek yok , Ben böyle sayfa görmedim Tebrik ediyorum seni kardeşim 1 haftalık reklam anlaşmamız boyunca verdiğim paranın abartısız 10 katını geri kazandım ..
kursunkalem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 38 / 18
  • Ticaret 9, (%100)
Tabiki kalitel fc sayfalarını kullanıyoruz , siz aylık reklam verin aylık 4 katını kazanın ,

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
konuyu *** dada açtım uzmanlardan cevap bekleniyor.
kursunkalem

kişi bu mesajı beğendi.

asbyy asbyy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** I**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Pm Alabilir miyim Hocam Daha Detaylı.?

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
Merhaba arkadaşlar , Hem eleştiren hem konu sahibi içindir bu yazım.

Öncelikle şunu belirtmek isterimki arkadaşın sistemini çok iyi çözmüş durumdayım anlatmasına gerek kalmadan. Para ver Para al mantığıdır bunu bilmeniz Kafidir.Hani derler ya para parayı çeker diye..risk alıyorsunuz..bir yere paranızı yatırıyorsunuz diğer taraftan paranızın ya 10 katını alıyorsunuz yada paranızı kurtarıyorsunuz..bu sizin zekanıza kalmış birşey.

Arkadaşı eleştirenler için söylüyorum.Gündelik hayatımızda en kolay para kazanma yöntemi nedir ? risksiz ve bir o kadarda kolay para ? Akıl vermektir. şimdi diyorsunuz ki ben senin yerinde olsam 10 site açarım ordan gelecek paralarla ohooo diyorsunuz , işte bundan daha kolayıda bu fikiri satmaktır. risk yok, sermayeye gerek yok. gel kardeşim bu şekilde bi uygulamam var 500 TL verirsen söylerim , bak kanıtlarımda ortada vs vs..ne oldu ? karşıdaki insan ikna olunca 500 TL cepte. Risk Aldınız mı ? hayır. Sermaye yatırdınız mı ? hayır. olay basit ve net.
heyderli557

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 38 / 18
  • Ticaret 9, (%100)
Ne çok uzman varmış yaaa, Ben boşuna konuşuyorum meğersem..:))

ula bütün kabahat bende bırak baksen kendi işine , adamlar Ezberlere alışmışlar , Makale yazarlar seo yaparlar reklam yerleşimi yaparlar adsenseden para kazanırlar..Bırak kim ne hali varsa görsün . Konu açanda ve hatta yardım edende hata..

Tamam bu konu kilittir ne haliniz varsa görün kardeşim . Reklam yerleşimi ve makale yazdırmaya devam edin siz :)

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
kursunkalem Adsense uzmanı değilsin , olamazsında. benim solediğim tek kelimenin yanlış olmadığına bahse varım. hatta şöyle söyliyim 1facebooktan değil google'dan ziyaretçi geliyormus gibi arama yaparak" meselesinide nasıl hallettiğinide biliyorum. Yalansa yalan de ve seninle burda herşeye bahse gireyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al