wmaraci reklam

Vodafone Gibi Bir Firmaya Yakışmadı !!!

13 Mesajlar 1.681 Okunma
smmexpress

Elefteria Elefteria ELFYAZILIM İNTERNET HİZ. Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 14, (%100)
Öncelikle Herkese iyi forumlar.

Bu yazımda sizlere hem mağduriyetimi hem ise Vodafone'nin yapmış olduğu Ayıp veya başka bir şey mi denilmesi gereken bir olayı paylaşarak bilgi almak isterim.

31.12.2015 Tarihinde Vodafone Arayın gelelim servisi tarafından saat yaklaşık olarak 18:00 sularında aranmış bulunarak kullanmış olduğum "Turkcell" hattından "Vodafone" hattına geçiş işlemlerini onaylayıp onaylamadığımı sordular bende onayladığımı söyleyerek telefon görüşmesini sona erdirdim.

Bu görüşmeden yaklaşık 2 ile 3 iş günü içerisinde tarafıma hat ulaşmış olup gerekli evraklar imzalanarak gerekli işlemler sağlanmıştır.

07.01.2016 tarihinden Traffic Kurye Tarafından aranarak belgelerimin eksik olup yenilenmesi gerektiği söylenerek benden İkametgah Kağıdı ve Nüfus Cüzdanın Arkalı önlü 2 adet resmini istediler.Bende 08.01.2016 Tarihinde 15:43 Saatinde Vodafone Whatapps numarasına göndermiş bulunmaktayım.

Neyse bu tarihten sonra ben onlarca kez arayıp sonunda dava açacağımı belirtene kadar bana hiç bir şekilde ne kurye nede Vodafone tarafından bilgi verilmek için aranmadım.

Bende bu Vodafone'yi arayınca bana her seferinde şikayet kaydı oluşturup beni geçiştirmeye çalıştılar ve her biri ayrı konuştu birisi eksik evrağınız yok dedi dava açacağım dediğim zaman diğeri ise eksik evrağınız bulunuyor o yüzden işlem yarıda kalmış diyerek'ten kestirip attı , fakat anlamadığım bir olay eksik evrağım olduğu halde benim hiç bir şekilde bilgilendiril'memem ve aran'mamam çok garip.Neyse velhasıl kelam ben tekrar'dan şikayetimi beklemeye alıp yaklaşık 7 gün önce gerekli belgeleri gönderip gene beklemeye geçtim fakat bugün cidden sinir patlaması geçirerek Vodafone'yi arayıp biraz bağırdım ve bana hattımın son aşamada olup şuan kullanmış olduğum hattımın onay verdiği sadece onay mesajı beklediğimi söylediler fakat bağırdık'tan sonra Takım lideriyle görüştürüldüm ve oda bana hat sağlayıcımın onay vermesini beklediği söylendi yani her taraf farklı konuşuyor.

Şimdi bende bu süreci beklemek istemediğimden yaklaşık zaten 30-45 gün arası beklediğimden yarın kalkıp tüm her yere şikayet etmek olacaktır.

Bu konuda sizden Nerelere şikayet etmeliyim ne tarz davalar açmalıyım bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.

Okuduğunuz İçin Teşekkürler.

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun. Tüketici hakları bu konuda sana yardımcı olabilecek tek kurumdur.

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 14, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Öncelikle geçmiş olsun. Tüketici hakları bu konuda sana yardımcı olabilecek tek kurumdur.

Büyük yardımı olur mu çünkü ben peşini bırakmak istiyorum avukatsa avukat tutacam yani cidden öyle böyle sinirli değilim

Ek Olarak:

Ahmet adlı üyeden alıntı

Büyük yardımı olur mu çünkü ben peşini bırakmak istiyorum avukatsa avukat tutacam yani cidden öyle böyle sinirli değilim

Ek Olarak:

Heuristic adlı üyeden alıntı

Sikayetvar'a bi şikayet konusu açın bence hemen geriye kendileri dönüyor ve sonuna kadar ilgileniyorlar.

Hocam açıkcası ben maddi manevi zarardayım bunun karşılanması istiyor ve büyük bir ders almasını istiyorum. Büyük Kurumlar'dan hangilerine şikayet edebilirim.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Sikayetvar'a bi şikayet konusu açın bence hemen geriye kendileri dönüyor ve sonuna kadar ilgileniyorlar.
Elefteria AtaturkunAskeri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Vodafone Forumdan Konu açın anından size dönerler aynı mesajı yazın. Mutlaka bi bit yemiği birisin yaptığı yüzünden hata yüzündendir sizle alakası yoktur diye düşünüyorum.
Elefteria

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Geçmiş olsun tüketici mahkemesi yardımcı olur da ikametgah belgesini neden istiyorlar acaba?
Elefteria

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 14, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

Vodafone Forumdan Konu açın anından size dönerler aynı mesajı yazın. Mutlaka bi bit yemiği birisin yaptığı yüzünden hata yüzündendir sizle alakası yoktur diye düşünüyorum.
Elefteria

Vodafone Şikayet

Bunun gibimi hocam

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Geçmiş olsun.
Elefteria

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)

Evet ne oldu sonuç peki

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 14, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

Evet ne oldu sonuç peki

hiç birşey yapılmadı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al