Merhaba arkadaşlar,

ReloadMt2 Pvp serveri sahibiyim. Serveri çeşitli nedenlerden dolayı kapatmıştım. Lakin Haziran ayında uzun vadeli olarak bu sektörde kalmayı hedefliyorum. Daha önceden tanınmış bir Server ve 30 bin beğenili facebook sayfası bulunmakta. Önümüzde ki zaman zarfında reklamlar yaparak, gerek forum, gerek youtube, gerekse farklı yollar ile Serverin Haziran ayında aktif olacağını duyurmak istiyorum. Bunun için küçük bir tanıtım sayfası hazırladım. Facebook sponsor reklam veren bir çok rakip Pvp Server olacağı için tanıtıma vereceğim meblağı da güzel bir şekilde kullanmalıyım. 2012 Yılında başladığım Metin2 Pvp Server serüvenine sadece 40 TL gibi küçük bir meblağ verip fazlasını kazanmışken, son zamanlarda Metin2 Pvp Server sayısının çoğalması ve reklam verecek uygun web siteleri kalmadığı için hedef kitleyi yatırım yapmadan tutturmak oldukça güç hale geldi diyebilirim. Bu yüzden güzel ve sağlam adımlar atıp yavaş yavaş ilerlemek istiyorum. Anında full çeken ve anında boşalan bir Server istemiyorum. Demem o ki; Videolar ve/veya Resimler ile destekleyerek daha fazla kitleye nasıl ulaşabileceğim hakkında görüşlerinize ihtiyaç duyuyorum.

Hazırladığım tanıtımı görmek için Tıklayın.

Youtube Trailer için [B]Tıklayın[/B].

Youtube Trailer2 için Tıklayın.

Youtube Trailer3 için Tıklayın.

Trailerlar eskidir. Kendim bu alanda yetenekli olmadığım için zamanında birlikte çalıştığımız grafiker Pejura hazırlamıştı.