freelance iş ilanları

Dolandırılmak bu kadar mı basit?

6 Mesajlar 1.053 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ntie Ntie Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Gün geçtikce **************lar dahada artıyor.

Gerçek Reel hayatımız da cüzdanımızdan 50 TL çalınsa veya Telefon çalınsa hemen polise giden bizler neden sanaldan büyük miktarlar çalınınca hakkımızın peşine koşmuyoruz? Bakıyorum 15 yaşında ki çocuk bütün forumlarda Milleti dolandırıyor. Milletin üstüne sahte kimlik oluşturuyor, sahte banka hesapları yapıyor, sahte dekontlar hazırlayarak milleti dolandırıyor. Bunlar neden benim başıma gelmiyor, keşke gelsede üstüne gitsem.

700 TL dolandırılmış adam karakola bile gitmiyor, ee neymiş? Avukat masrafı, dosya masrafıymış. Eger zaten sen haklıysan bunların hepsini karşıya ödettirip hem paranı alıyorsun hemde sana Manevi kayıp verdigi için Maddi olarak tazminat açabiliyorsunuz. Mahkemeye vermeyin, tamam anladım Karakola gidip şikayetci olmak çokmu zor?

Biz neden bilinçsisiz, neden hakkımızı gasp edenlerin peşine düşmüyoruz. Birde komik olan neymiş: Allaha havale ediyorum onu diyorlar. Allahtan korksa zaten adam neden yapsın? Sen kendini dini duygularınla rahatlatıp bastırıyorsun. Varsa bir inancın, Allah sana akıl vermiş fikir vermiş. Sen neden belasını vermiyorsun?

Skype üzerinden ticaret yapılmasını dogru bulmuyorum, " Bknz: Adam ben atmadım, ben degilim diyor ve sıyrılıyor işin içinden. Birde ahmaklar var beceremeyenler. Hem forumdan Skype adresini veriyor, dolandırıyor, Ad soyad, telefon numarası vb sistemde kayıtlı hemde ben yapmadım diyor. " :)

1 TL ide olsa hakkınızı gasp edenlere izin vermeyin!
shateiel Arestr Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webcat webcat mixcloud.club Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 79 / 24
  • Ticaret 5, (%100)
haklısın kardeşim ama bizim milletimiz mahkeme salonlarından ve hakim lerden korkar oldular

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2229
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Benim yaşım 18 altı olmasa 100TL dolandırıldığımda şikayetçi olacaktım ama bu yaşta çok önemsemezler diye birşey yapamıyorum.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
TayfunGuler olur mu öyle şey ? 10 yaşındaki de 70 yaşındaki de aynı haklara sahip.

wmaraci
wmaraci

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Peki vergi vermeden iş yapanlar gidip şikayet ettikleri zaman ceza yemezler mi ? Çoğu kişi o yüzden gitmiyor benim de başım yanar diye

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

alast4ir alast4ir http://enginonal.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 17 / 59
  • Ticaret 1, (%100)
mahkemeden de hakimden de korkuyor insanlar ya bana dönerse karar düşüncesi ile.Fakat yıllar önce gördüğüm bir konu beni çok gülümsetmişti o ayrı konu adult içerik barındıran zamanının büyük sitelerinden bir tanesi hacklendiğinde mahkemeye başvurduğunu hatırlar gibiyim :D

Kişisel Blog | http://enginonal.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al