wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Forum Sitesi Projesinde adım adım ilerleme

13 Mesajlar 1.770 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Hiç bir bilginiz olmadığını söylüyorsunuz ama girdiğiniz proje üst düzey tecrübe gerektiren bir proje. Boşuna uğraşma başka bir kategoriye yönel.
DPCCO

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BBFMnetwork BBFMnetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Host olarak natro önerebilirim. Forum kısmına gelince üye toplamanız için çalışma ve forumda yararlı konular açmanız gerekir. Hiçbirşey kendi kendine olmaz. Bilginiz yoksa uğraşmanızı önermem, web site,seo hakkında bilgiye kavuştuğunuzda daha başarılı olabilirsiniz. Özellikle SEO başlığı altında verilen iyi taktikler forum sitenizi yükseltmeye yetebilir.. Umarım başarılı olursunuz

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Hocam sen kimseyi dinleme mybb kurma derler vbulletin derler yok 2x.xxx seklinde para derler onlar hikaye benimde webmaster forumum var vbulletinin aciklari yuzunden lisansli site hack yedi. Alexa degeri 1 ayda tr de 7.000 lere dusurduk dunyada 400k yaptik onemli olan o ise yogunlasmak herkes actigi siteye milyarlar gommuyo mybb de acik cok kendince guvenlik onlemi alarak belli kitleye ulasip daha sonra xenforo dan lisansini al para kazanmaya bak ben oyle yapiyorum ozgun icerik paylaş yeterli zamanla burda sana soyle boyle yap diyenlerde sitene baska nickle gelip uye olacaklardir emin ol basarilar dilerim

Alexa değerleri ile site kalitesini ölçen birinin webmaster forumunda üye olmak istemem şahsen.

Ek Olarak: Kardeşim bence bir blog aç ve kendini geliştirirken öğrendiklerini bu blogta düzenli bir biçimde paylaş. Böylelikle oldukça büyük kitle yakalayabilirsin.
Rastena

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al