Merhabalar,
Oyun inceleme ve teknoloji sitelerine yüzlerce metin teslim ettim. Birçok Google News kaydı gerçekleştirdim ve uzman denmesini tercih etmediğim biçimde SEO bilgim vardır.
Yalnızca kaliteli içerik isteyen kişilere hizmet sunarım. İş yükümü ağır tutmamaya çalışıyorum, böylece aldığım paranın karşılığını sunacak içerik hazırlayabiliyorum. O nedenle "günde 10 tane oyunu incele" gibi işler sunmayın.

Öncelikle referanslarımın "yalnızca bir kısmını" sunayım.

www.proticaret.org
Silikonvadisi.tv
Milliyet.com.tr
www.takipcidostu.com
www.bimeks.com.tr
Mediamarkt.com.tr
Aromil Bilişim AŞ
www.technooem.com
www.wvip.org
www.turuncudroid.com
www.ahmetrz.com/blog
www.parababa.net
www.zamanpazari.com
Alanya Web Tasarım
www.batikcafe.com
www.torrent-oyunindir.com/

Ayrıca bazı metinlerime şuradan ulaşabilirsiniz, içerisinde farklı konularda da yazılar mevcuttur: https://yadi.sk/d/3xJQLTGPoFzxR

İlişkili metinleri talep edilirse gönderebilirim.

İki tür hizmet sunmaktayım:
-Oyun inceleme
-Teknoloji içerikleri (habersel ve hiciv)

Oyun inceleme yazıları yazdırmak istediğinizde şunları yapınız:
-İncelenecek oyun veya oyunların listesi
-Hiciv olsun mu? (oyun hakkında realist bir değerlendirme yapılsın, açık açık bütün eksikliği, fazlalığı belirtilsin mi?)
-Yazım dili (ben, biz; biz ise hangi ad ile, örn. Wmaracı olarak blabla oyununu inceledik. Ben dilinde kendi adımı geçirmem elbette, örn. Blabla oyununu sizler için inceledim, şeklinde.)
-Maksimum kelime sayısı
-Minimum kelime sayısı veya tam bir sayı belirtmeyiniz. Bu kısıtlamalar yazıyı zora sokar. Ortalama bir inceleme yazısı 350 ile 1500 kelime arasında olur.

Oyun inceleme fiyatlandırması: inceleme başına 20 TL

Teknoloji içerikleri yazdırmak istediğinizde şunları yapınız:
-İçerik girilecek sitede bir editör hesabı iletiniz.
-Site içi linklendirme varsa belirtiniz.
-Simple tag link kullanılıyorsa belirtiniz.
-Minimum kelime sayısı belirtiniz.
-Maksimum kelime sayısı belirtmeyin, eğer yazı bin kelime olacaksa, bin kelime yazarım, kendi insiyatifimdir, ki sizin için de iyidir. Ziyaretçiyi sıkmayacak kadarını ayarlarım, merak etmeyin.

Teknoloji içerik fiyatlandırması: içerik başına 3 TL (min: 150 kelimede, aynı oran diğer hesaplamalarda devam eder.)

Ödemelerin tümü önceden alınır. Ödeme adresleri baydogan.hesapno.com'da belirtilenlerdir, haricinde adreslere kesinlikle benim için ödeme yapmayınız.

İletişim kurmak için
-PM
-Mail: aydogan.338@gmail.com
-Web site: www.seolam.com (editörlükle alakası yok ama uzmana sor kısmından site içi SEO analizi ile ilgili sorular gönderebilirsiniz.)