wmaraci reklam

Harbi Takım Arkadaşı Aranıyor

4 Mesajlar 550 Okunma
wmaraci reklam

msenel msenel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Personel
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Elimde harbii diye alan adı var. Ne yapacaımı bilmiyorum aslında pek zamanımın olmuyor, hem yardımcı olabilecek hem de alt yapı hazırlayıp ortak çalışabilecek takım arkadaşı arıyorum. İşe gittiğimden dolayı pek pc ye geçemiyorum..

wmaraci
reklam

esedullah esedullah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 2 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar. bu konuları sürekli forumda görüyorum. herkes girişimcilik peşinde. ama böyle olmaz. bir seçim yapmanız gerekiyor. internet ile normal çalıştığınız iş bir arada gitmez. birisine vakit ayırmanız gerekiyor. internet ile günde 2 3 saat ayırarak para çalışın kitaplarını aldıysanız böyle birşeyin olmadığını öğrenmişsinizdir.
pg13

kişi bu mesajı beğendi.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Sen alan adini sat en iyisi birine kimsenin sen ise giderken hem calisip hemde sitenin altyapisini duzenleyip seninle ortak olmak isteyecegini dusunmuyorum hocam :)

msenel msenel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Personel
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

esedullah adlı üyeden alıntı

arkadaşlar. bu konuları sürekli forumda görüyorum. herkes girişimcilik peşinde. ama böyle olmaz. bir seçim yapmanız gerekiyor. internet ile normal çalıştığınız iş bir arada gitmez. birisine vakit ayırmanız gerekiyor. internet ile günde 2 3 saat ayırarak para çalışın kitaplarını aldıysanız böyle birşeyin olmadığını öğrenmişsinizdir.

Öncelikle bir kitap almadım, bu internet sektörü tamamen hobi; elimde para getiren meslek zaten var.

Ek Olarak:

Atacani adlı üyeden alıntı

Sen alan adini sat en iyisi birine kimsenin sen ise giderken hem calisip hemde sitenin altyapisini duzenleyip seninle ortak olmak isteyecegini dusunmuyorum hocam :)

:) Ben şansımı denemek istedim, yorum atan da olmadı zaten :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al