wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce Turhost'un Yaptığı Referans Sistemi Doğru mu?

3 Mesajlar 864 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bugün Turhost'a girdiğim zaman referans sistemini getirdiklerini gördüm. Yani siz eğer Turhost'a üyeyseniz size özel bir link çıkarıyorlar ve başka bir kullanıcıyı Turhost'a yönlendirdiğiniz zaman bu kişi eğer Turhost'tan hizmet satın alırlarsa size %20 komisyon kalıyor.

Ben tüm sitelerim için hizmet olarak Turhost kullanıyorum. Buradan çoğu arkadaşta sunucu hizmeti ararken onlara Turhost'u önerdiğim oldu. Gerçekten hiçbir hizmet aksaklıklarını ve bir kötü yanlarını görmedim.

Ancak ben de şimdi kendi yararıma da olacağı için soracak olan arkadaşlara Turhost'u önerirken ref. linkimle beraber önereceğim. Bu durumda adamın aklına da ilk olarak "Lan acaba sadece para kazanmak için mi öneriyor olacaktır."

Müşteri çekmek için çok güzel yöntem aslında bakacak olursak referans sistemi. Çünkü sistemin içerisinde olan üyeler kazanç sağlayabilmek için yayabildikleri kadar yayacaklar Turhost'u ama hizmet satın alacak olan adamın aklında da hep bir soru işareti kalacak belki de vazgeçecek. Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?

wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
İşin içine para girdiğinde, samimiyet bozulduğu için ne kadar müşteri getirse bile tamamen olumsuz etki yaratır.
cmddmc

kişi bu mesajı beğendi.

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Neoyun Bende kesinlikle bu düşüncedeyim. Öneren kişiler hep referans ile önereceği için söylediğim gibi insanların aklında hep bir soru işareti kalacaktır. Özellikle de bilmeyenler için "acaba yeni site mi böyle bir kampanya yapıyorlar", "ne kadar fazla müşteri o kadar kardır saydıkları için mi böyle yapıyorlar" gibi sorular kullanıcıların aklında oluşabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al