wmaraci reklam

Sizce sitem ad soyad şeklinde mi olmalı?

3 Mesajlar 1.210 Okunma
smmexpress

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar, özel (engelli) bireylerde spor eğitmenliği ve yaşam koçluğu yapıyorum. Gezmeyi de çok seviyorum, ayda 1 kere şehir dışı seyahatim oluyor. ayda bir kerede en az trekking yapıyorum.(farklı rotalarda) Tekirdağlıyım ve o kültür ile büyüdüğüm için roman müziklerini, türk sanat müziğini ve rakıyı başta olmak üzere alkolüde severim. 6.5 yıldır yaşamıma renk katan bir can dostum, golden retriever cinsi kızım var. Üniversite yıllarında ve sonrasında da 7 yıl kadar müzik ile DJ olarak çeşitli mekan ve şehirlerde sahne alıyordum.
Kişisel blog açsam diyorum; ancak mesleğim gereği, mesleğim ile ilgili bir sektör projem var. Yaşantım ve hayatın bana kattıklarını, kültürümü oraya tam olarak yansıtma şansım pek yok. Yani adsoyad.com.tr daha ileride sadece mesleğim dolayısıyla kullanmak istiyorum.
Başka bir isim altında (marka) bir proje açıp, böyle kendi tarzımda yorumlamak, istiyorum.
Çok kısa ve net cümleler ile kendimi bir nevi tanıttığımı düşünüyorum.
Şimdi empati yapmanızı istesem tavsiyeleriniz ne olurdu?
Nasıl ilerlemek ?

wmaraci
reklam

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Bence de adsoyad.com.tr kurumsal kullanılmalıdır.
Anonim bir şekilde yazmak en keyiflisi.

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Sourtimes kesinlikle katılıyorum. Çünkü alanım ile ilgili master düşündüğümden dolayı ileride bana lazım olacak bir alanı adını o şekilde kullanmak asla istemiyorum.

Aslında aklımdan geçen şu:
Tekirdağ'lı olduğumdan dolayı, trakya bölgesinde kullanılan bir kelime ya da oraya ait bir laf ile alanadı almak. Sonrasında ise içinde espiri bir şekilde kendimden bahsetmek. Gittiğim gezdiğim yerleri, yediğim içtiğim yerleri yazmak. Trakya'da ki örf adetler gibi oraya özgü olayları anlatma, oralarda ki müzikleri paylaşma onlar hakkında bazı yazılar yazma. Bizlerde arkadaş ziyaretleri olduğunda genelde ortam yapılır ve birşeyler içilir sofralar kurulur. Onları olduğu gibi paylaşmak.
Yani açıkcası içimden geleni de rahatça yazabileceğim. Bunu yazarsam benim meslek olarak takipçilerim yanlış anlar düşüncesi olmadan biraz içimi rahatlatmak. Maddi bir beklentim yok yazdıklarımdan da anlayacağınız gibi.
Bir teknoloji, moda, haber şeklinde sıradan birşey düşünmüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al