wmaraci reklam
lidertakipci

Hazır İçeriklere Para Vermenize Gerek Yok (DB Saçmalığı)

20 Mesajlar 3.193 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BBFMnetwork BBFMnetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

sovetski adlı üyeden alıntı

Bu yöntemi paylaşmıştım sonradan silindi galiba, bunu parayla satan veya direkt kullanıp hit bekleyen arkadaşlar çok beklerler. Zaten bunu yapıp site kuranların bloğu çok uzun sürmez. Her nich kelimeli siteden 1 veri çekip karıştırarak db yapmak gerekli, bu sizin dediğiniz olay sadece bunun için yoksa direk al yerine koy olsaydı hiçkimse para peşinden koşmazdı. Google bizim kadar akıllı değil mi yani :))

Sizin dediğiniz gibi hazırlanmış bloglardan veri çekerler o zaman :) Ayrıca denemeden bilemezsiniz blogların ne kadar uzun gideceğini :) Çalıntı içeriğe herzaman karşıyım, ama insanların parasını bir umutla zenginlik vaadiyle boşa vermesi hoş bir durum değil.

wmaraci
reklam

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
keşke paylaşmasaydınız hocam şimdi bunu öğrenip millet kopya site açıp açıp duracaklar sjsj
BBFMnetwork

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam nereye kadar giderlerse artık :) Paralarını DB cilere kaptırmasınlar da sonucunu kendileri görsün :)
exp1239

kişi bu mesajı beğendi.

Aristokrat1 Aristokrat1 Ansiklopedik Blog Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Wordpress & Google Ads Uzmanı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 31 / 22
  • Ticaret 3, (%67)
Komple siteyi çekiyorsun yeni bir blog açıyorsun ona ekliyorsun sonra bunu google webmaster tools a gönderiyorsun sapmdan kapanıyor blogların ,sen açıyon yarın kapanıyor ,sen açıyon yarın kapanıyor böyle gidiyor neyin peşindesin :)

Nefse muhalefet veliliktir.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum sende DB uzmanlarından demo site iste ondan içerikleri çek 20 TL onlar kapanmaz :) Yaptıkları iş zaten çalıntı. Yani sen her sayfadan 1 gönderi alınca çalıntı olmuyor mu? Emek mi veriyosun kopyala yapıştıra, eğer öyle oluyosa yap. DB Uzmanıyım diyen kişilere milletin kanmaması için açtığım bir gönderiydi. Açtığım 1,2 blog sitesinde kapanma olmadı. Tabi ki kapanmayacağı anlamına gelmez.. Burda DB satanların yaptığı işi anlatmak istedim. Eğer her sayfadan 1 içerik çekince kalite oluyosa bunun için para vermeye gerek yok :)

Aristokrat1 Aristokrat1 Ansiklopedik Blog Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Wordpress & Google Ads Uzmanı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 31 / 22
  • Ticaret 3, (%67)
spamcılık, sapammer , herkez kendi fikirlerini ürünleri eserleri olguları vs. şeyleri paylaşsın cop past copy past nereye kadar. gazoz değil efsane olalım hep beraber onunu için sapamcılıga hayır :)
BBFMnetwork

kişi bu mesajı beğendi.

Nefse muhalefet veliliktir.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Baştada belirttim zaten, emek hırsızlığı ile hiçbir yere varılamaz. Benim amacım anlaşılmadı sanırım :) Bazı forumlarda DB uzmanı olan kişiler 200 İçerikli İngilizce Blog'u 20 TL'ye satıyor. Arkadaşlarımızda zengin olma vaadiyle, satın alıyor. Madem çok kazandırıyor. 20TL'ye neden satıyorsun. Ücretsiz ver herkes kazansın :) Ya aç 10 tane blog tek kendin kazan :) Ama bu arkadaşlar satacak çünkü cefakar :) Bir de sizler için 20TL arkadaşlar yoksa kendim kazanıyorum yazıyolar.. Çok garip bir hal aldı

Skaylet Skaylet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 72 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
sovetski hocam ben şu malum yöntem için kendim sıfırdan blog kurdum,wallpaper blogu benimkisi.wm tools için anlattıklarınızı sorunsuz yaptım,30 kadar içerik ekledim ama nerdeeyse hiç hit yok.sebep nedir?daha fazla mı içerik eklemeliyim?ne tavsiye edersiniz hit için?

tufan659 tufan659 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek hemşir,webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 39, (%100)
Yorumum kalsın kesin lazim olu

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam hala nasıl hit alırım diyosun :) Ya 20TL'ye DB satıyolar 20TL buraya dikkat çekelim. 20TL için satıyorsun. Çok kazançlı ya 20TL seni zengin mi edecek ? Madem çok kazançlı aç 20 blog kendin kazan. Ama sen 20 TL için neler yapıyosun. Ya da ver millete herkes kazansın. Bu tarz şeylere inanmamanızı öneriyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al