wmaraci reklam

Yeni Face İçin Düşünceleriniz

25 Mesajlar 2.805 Okunma
smmexpress

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
yeni facebook değil bu face nin bookunun çıkartılmış hali olur olsa olsa birşey yapmak istiyorsan yeni birşeyler yap eskisini bire bi renk değişikliği ile kopyalamın ne anlamı var :) Ahkihkohkoh derler buna

wmaraci
reklam

oftentube oftentube WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
8 yıllık elimdeki domain 2 gün daha uygun domain aradım yok yok hep satılış 2 sini almak için girişimde bulundum abes fiyat istediler. İsmimiz çokda kötü değil. o nedenle eski domainimi kullandım. keşke bulabilse idimde böyle yorumla karşılaşmayaydım. fikrinize saygım var. teşekkür ederim.

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
Facebook.com u c/p yapmışsınız resmen :)

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
rosuaritma bay altın üye zorunamı gitti. birilerinin borusunu indirmek için rekabet lazım. Hıı bul ozaman yeni proje ben 8 yıldır ne aradımsa hep birileri yapmış.

Ek Olarak: Arkadaşlar evet facenin aynısı. entegresi gerçekten zorlayıcı. Neden aynısı ben 8 yıldır daha profesyönel sosyal paylaşım sitesi ile yayında idim. hiç ilgi görmedi. evet daha geniş, daha profesyöneldi bu nedenle belkide sevilmedi. ama bi dünya kullanıcı facede deneyimli bende bu nedenle bu çalışmay gerçekleştirim bazı eksikleri kaldı vede gerçekten alaka gördü, görüyor.
Lütfen Ricam eleştiriye açığım ama terbiyesizce olmadıkça.

wmaraci
wmaraci

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
hergün çıkmasada ara ara yeni fenomen siteler çıkıyor birbirinin benzeri ama tasarım olarak aynısı olmuyor. senin yaptığın gibi dünyada binlercesi var hazır siprict olarak demek istediğimi anlayamıssın projeni kafanda çiz ve tasarla hazır sistemlerle bir yere varamazsın facebook altyapısı ile senin kullandığın alt yapı milyonda 1 olarak düşün sadece düşündüğün projeyi hayata almayla da olmuyor alt yapın güçlü olması gerekli

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
rosuaritma düşüncelerini yazıyorsunda bu düşüncelerin 8 yıl önceden zaten bende. sen canını sıkma. sevdiğim iş, hobim, altyapımda saglam. gerekirse tv reklamlarıda yaparım. içerikte eksiklerim var 1 sene kadar bi süreç gerekli. Bana başka söyleyeceksenizde hazır çiziminiz, tasarımınız varsa verin. ben bulamadım.

Rehber Rehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
Kişilik meseles herkes doğru düzgün konuşamıyor işte.Çünkü bizim ülkemizde herkes ceo herkes en büyük web tasarımcı herkes en büyük projelerin sahibi.Ama adam olmak herkese nasip olmuyor işte

E-devlet onaylı sertifika sağlayarak mesleğinizi belgelendiriyoruz.

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Elin gavurunun sitesinin aynısını sen neden yaptın diye benide dövebilirler :) ama sunuda takdir etmeleri lazım küçükde olsak rekabet ediyorum ben takdir hakkım diye düşünüyorum. youtubede var, izlesenede var olsun ne çıkar az kazanmış çok kazanmış hiç kazanamamış kime ne rekabet seçenekler her zaman iyidir. iyidir, iyidir.

Bluecns Bluecns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam tavsiyem, facebook u istediğin gibi kopyalayabilirsin fakat Türkiye'ye özel birşey yap, Türklere özgü adres olsun özellikler olsun. Yapabilirsen soy ağacı gibi birşey de yap, birde grup gibi dernek sayfaları firma sayfaları açılsın

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bluecns. kopyala yapıştır değil evet aynı tarz sistem ama bu aşamadayız belki daha güzel şeylerde olacak. üyelerimiz çogalıdıkça bizde motive oluyoruz bu sene içerisinde yapacaklarımızla şaşırtmakta istiyorum. içerik planlarımız geniş ama şunuda bilmek lazım zor işimiz var. bizde zoru seçtik. TŞK.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al