wmaraci reklam
lidertakipci

Hit Sorunu

18 Mesajlar 1.588 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FuKaGa FuKaGa Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
ennes81 onlarca kişiye bu soruyu sordum inanın aynı cevabı verdiler siten kaliteli yazıların güzel hatta ben makale yazarlığı yapıyorum sırf site sayesinde referans gösterip bir çok iş aldım fakat ilk sitem ve insalara sitemi tanıtamadığımdan emeğimin karşılığını alamıyorum. Reklammı yapmalıyım yapıcaksam nerden almalıyım vs.. bir bilgim yok elimizden tutacak birilerine ihtiyaç var hocam :)

wmaraci
reklam

gilmour13 gilmour13 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam teman da güzel içeriklerin de.Film incelemelerini okudum.Bana eksik gelen tek şey yazılarda biçim etiketleri kulanmaman.O kısmı da halledersen yazılar daha kolay okunaklı olur diye düşünüyorum.Bunun dışında siten çok iyi

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
gilmour13 hocam affınıza sığınarak soruyorum biçim etiketinden kastınız bold kelimelermi

gilmour13 gilmour13 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
yazıda bazı kelimelerin altını çizmek,kalın yazmak vs. buradan detaylıca inceleyebilirsin hocam

http://altinotu.blogspot.com.tr/2012/11/bicim-etiketlerinin-seo-icin-onemi.html

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
gilmour13 teşekkürler hocam

Saxlorn Saxlorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
3 ay. 2 yıl boyunca aynı çizgiyi sürdürün bakalım. Her şey çok daha iyi ve gelişmiş olacak. :)

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Saxlorn doğru diyosunuzda hocam küçük bi artış görsem motive olup tam gaz devam edicem ama bu normal değil 15hit nedir ? Reklam almayı düşünüyorum ama nasıl birşey alıcam hiçbir bilgim yok

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Siteniz hoş, öyle pek bir kusur bulunmuyor. Organik hit gelmesi için kullanıcılar arama motorlarından teknoloji ile ilgili bir makale aradığında sizin sitenizin ön sıralarda çıkması gerekiyor ki bu da hit ve seo ile ilgili bir durum. iyi bir seo çalışması yapılması gerekiyor. Ayrıca biliyorsunuz ki teknoloji ile ilgili bilinen siteler var. webtekno, donanım haber vb. benzer içerikler onlarda da varsa büyük ihtimalle onlar ilk sırada çıkacak.En büyük sebeplerden biri de budur. Benim aklıma gelmeyen bir çok teknoloji sitesi var. Hit arttıkça ve makaleler çoğaldıkça sitenie giriş doğru orantılı olarak artacaktır. Yani kısacası reklam, seo ve makale girişi. Mesela benim imzamda ki sitem de 10 günlük ve ilk günlerde hit 10-15 arasıydı, şuan 70-90 arası ve gün gün artıyor ki bende anahtar kelime de eğlence,komedi,komik gibi zor kelimeler. Ama yinede yeni olduğum için moralimi bozmuyorum. Sonuçta o sitelerde de ilk günlerde hit yoktu. Çalışmaya ve özgünlüğe devam ama kesinlikle seo çalışması yapılması gerekiyor.

Ek Olarak: Ennes81 arkadaşın dediği gibi SEOABİ gibi profesyonel hizmet sağlayan birimlerle çalışmalar yapabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al