wmaraci reklam

Bu oyun ne kadar eder? (Android)

3 Mesajlar 745 Okunma
smmexpress

smuggled smuggled Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar Bas&Yakala android oyunum sizce ne kadar eder? Satış işlemleri nasıl gerçekleşir?

Oyunun reklamı yapılmadı sadece ilk iki gün nacizane çevreme duyurdum hala oynayanlar mevcut +50 indirmesi var biraz bağımlılık yapıyor flappy bird kadar olmasa da :)

Günde yaklaşık 2-3 TL bırakmıştı.
Oyun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adilmertpolat.basyakala&hl=tr

wmaraci
reklam

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
satmaktan ziyade , daha fazla oyun yapıp 3 Tl x10=30 ve böyle gider. bir oyun şirketi gibi ana isim altında oyunlarını geliştir ve çuvalt. hayalimdeki proje, ama anlamıyoruz işte.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
meslek grafiker yazıyor ama oyunun grafikleri çok berbat. bir oyun yazacağınız zaman en önemli şey grafiktir. butonları bile çizmeyip dikdörtgenle geçiştirmişsiniz. ilk olarak bi emek olacak. grafikleri geliştirip reklamını yapıp belki indirme sayısını arttırabilirsiniz.

yada hiçbirşey yapmazsınız 1 gün gelir bi bakarsınız 2000-3000 bin indirmeye ulaşmış. yani bi uygulamam öyle oldu. çok büyük patlama gerçekleştirmedi ama 5-6 ay sonra iyide para bıraktı.

yok ben illa satmak istiyorum diyorsanız. oyunu apk, kaynak kod veya komple hesap olarak satabilirsiniz. fiyatlandırma ise ortalama günlük kazanç*180 olarak belirlenir. ama sizin uygulamanız daha 1 ayını bile doldurmamış. ortlama gelirden söz etmek biraz zor.

11 günde 2 lira bırakmışsa 6*6 en fazla 36tl eder. komple hesapla birlikte 70-80tl.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al