wmaraci reklam

Blogger H Etiketleri

5 Mesajlar 712 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FuKaGa FuKaGa Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Merhaba blogger altyapılı sitemde h etiketlerini düzenlemek istiyorum. Fakat h1 etiketi seo analizinde bulunamıyor gözükmekte. Örnek olarak bi yazımı göstericem.

TOSHIBA QOSMIO PX30T A 15J İNCELEMESI = H1

Toshiba Qosmio Px30t A 15j = h2

Toshiba Qosmio PX30T A 15J Özellikleri = h3

Hem Monitör Hem PC = h4

Toshiba Qosmio PX30T A 15J Fiyatı = h4

Bu şekilde yapmayı amaçladım ama h1 yok diyor ve diyerleride ne kadar doğru emin değilim. Nerede yanlışlık yapıyorum

Yazı Link: http://www.megainceleme.com/2016/02/toshiba-qosmio-px30t-15j-incelemesi_12.html

wmaraci
reklam

Know Know WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Seo analizinde h1, h2, h3, h4, h5, h6 tagları görmek istiyorsanız. Yazının içerisinde ilgili kelimeye örnek olarak belirttiğiniz kelimeden bende örnek veriyorum.

TOSHIBA QOSMIO PX30T A 15J İNCELEMESI

Toshiba Qosmio Px30t A 15j

Yani tagları bu şekil

KELİME

şeklinde yaparsınız tag larınızı oluşturmuş olustursunuz. 1 den 6 ya kadarda sıralayabilirsiniz. Size kalmış artık orası iyi günler. Ben sadece htag yazı içerisinde nasıl oluşturabileceğinizi dile getirdim.

İçerik içerisindeki htag'ı ana dizin analizinde cıkmasını bekliyorsunuz sanırım siz. Kullanmış olduğunuz tasarımın css ayarlarını kontrol ettirin yada kendiniz dediğim şekilde düzenlemleri gerçekleştirin.

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Know Hocam dediğiniz şekild eyapdım fakat h1 de sorun var konu başlığını yani TOSHIBA QOSMIO PX30T A 15J İNCELEMESI ni konu içersinde düzenliyemiyorum şablondan html düzenle bölümünde yapmam gerekiyor kodlar içersinde post title diye arattım h3 gözüküyordu h1 yapdım fakat bi değişiklik olmadı h1 etiketi yok gözüküyor.

Know Know WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
İçerik içerisindeki htag'ı ana dizin analizinde cıkmasını bekliyorsunuz sanırım siz. Kullanmış olduğunuz tasarımın css ayarlarını kontrol ettirin yada kendiniz dediğim şekilde düzenlemleri gerçekleştirin.

Yazdım hocam zaten. css ayarlarınızdan kendinizde uygun yerlere yerleştirebilir, htag larınızı düzenleyebilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Know içeriği düzenledim zaten hocam dediğiniz gibi ana dizinde çıkmasını istiyoru. Bloggerde farklı tasarımlar olsada kodlar genelde aynı bu yüzden css kodlarının nasıl ayarlancağını bilen birileri vardır die düşündüm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al