Link kısaltma servisleri arasında kararsız kalmak.

6 Mesajlar 626 Okunma
smmexpress

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba arkadaşlar;

Bir projemde kullanabilmek üzere link kısaltma servislerine ihtiyacım var. Yandex, Google Docs, Turbobit platformlarına yükleyeceğim belge, resim ve videoları internet sitemde link kısaltma servisleriyle yönlendirmek istiyorum.

Forumlarda ve bloglarda ilgili araştırmalarım doğrultusunda karşıma çıkan sonuçlarda okuduğum yorumlar, istatistikler, şikayetler ve bilgiler doğrultusunda; Adf.ly, Link.tl ve Bc.vc üçlüsünden birini kullanmaya karar verdim.

Sonuçta ödeme güvenirliği, tıklanmaların doğru sayılması ve kazanç artınca hesabın bloke edilmemesi adına yaptığım araştırmalar sonucu eldeki link kısaltma servislerini eleyerek bu üç servisi elde ettim. Uzun vadeli olarak düşünmem gerekirse, sizce yukarıdaki üç servisten hangisini kullanmalıyım. Bunlardan herhangi birini veya bir çoğunu birlikte kullanan arkadaşların fikirlerini öğrenmek isterim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Bc.vc'yi eskiden kullanıyordum ve 300 dolar falan ödeme almıştım oradan hiç bir sorun da çıkmıyordu ödemeler genellikle cuma günü oluyor arada gecikmeler oluyor ama ertesi gün telafi ediyorlar, diğerlerini çok kullanmadım yani ödeme alacak kadar para biriktirmemiştim.

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Link.tl'den uzak dur. Bc.vc iyidir

bLueworLd17 bLueworLd17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhaba hocam ben bu link kısaltmalar ile epey bir zamandır uğraşmaktayım adf.ly hakkında birşey diyemem ama bc.vc den yüksek ödeme alıyorsanız bir sefer de banlana biliyorsunuz, Link.tl ise özellikle sayım olarak berbat ve yurt dışı tıklamalarına söylenildiğinin aksine para vermiyor benim nacizane önerim linkshrink'tir kendi sitemde de suan da onu kullanmaktayım refimle üye olmak isterseniz buyrun http://linkshrink.net/ref=f6EQ4

wmaraci
wmaraci

yasinsir yasinsir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 8 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
hocam ben şu ana kadar link tl ve bc.vc kullandım ikisindende sorunsuz ödeme aldım hemen hemen kazançları yanı sayılır biri dolar şeklinde biri tl şeklinde kazandırıyor fakat ben bi seferde daha çok ödeme almak isterim dersen bc.vc kullan çünkü 10$ aldığında dirk 27-28 tl gelmiş oluyor

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
bc.vc iyidir

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al