wmaraci reklam
lidertakipci

Analiyzer'ın Açılışına Özel Küçük Hediyeler (Hiç birşey yapmanıza gerek yok)

370 Mesajlar 43.344 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

GkhnBlut GkhnBlut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 26 / 34
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bundan önceki tasarımınız daha güzeldi geçen gün bir başka konuda , sadece arama motoru gibi sekme vardı ve aradığımızda detaylı bir cevap veriyordu zaten. ve son ziyaret eden web sitelerde yazıyordu sağ tarafta çok hoştu bence. bu aşırı kapsamlı olmuş. neden değiştirdiniz bilmiyorum ama elbet bir bildiğiniz vardır. kapsamlı olması daha güzel ama bana kalırsa google gibi tek bir logo ve arama motoru olsa ve logo yu sizde google gibi özel günlerde değiştirirsiniz bir marka olursunuz. sade olmasından yanayım ben. isim konusu olarak da web site ismi akılda kalıyor. kim yahoo nun yada badoo nun akılda kalcağını adamlar marka oldu sonuçda web site iş görüyorsa kesinlikle akılda kalacaktır. benim görüşüm bu çalışmalarınızda başarılar dilerim.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

Cizre.Net
Cizre.org
wmaraci
reklam

TheShield TheShield Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet faydali bir site
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

zekican09 zekican09 Gelirli Siteler Alınır PM Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 4 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
tema hoş her şey güzel ama logoyu beğenemedim :) teknoloji ve soru sor adlı siteler ile katılım yaptım.
Çekilişe dahil olabilirim :) teşekkürler
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

PC: Sony Vaio
Konsol: Playstation 4 Pro
Telefon: Samsung J7 Prime
Blog: ...

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
bu konuyu görmeden önce, ben bu siteyi kullandım. hem de bugün. domain yaşı sorgulama için bir şey lazımdı. şimdi konudan tekrar siteye gidince bir tuhaf oldu :) site güzel. .com.tr bir domain sorgulamıştım ama bazı sebeplerden dolayı açıkça paylaşamam. her neyse. yukarıda bir arkadaşın daha dediği gibi analiyzer değil de analizer olsa daha şık olurmuş.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

ingilizceogrenmeliyim.com
wmaraci
wmaraci

coderim coderim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web master
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Araçlar arasında en iyisi sıra bulucu. Çünkü birden fazla anahtar kelime aranabiliyor. Araçlar kaliteli olmuş görüşüm budur.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

http://mehmettanriverdi.net

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)

GkhnBlut adlı üyeden alıntı

Hocam bundan önceki tasarımınız daha güzeldi geçen gün bir başka konuda , sadece arama motoru gibi sekme vardı ve aradığımızda detaylı bir cevap veriyordu zaten. ve son ziyaret eden web sitelerde yazıyordu sağ tarafta çok hoştu bence. bu aşırı kapsamlı olmuş. neden değiştirdiniz bilmiyorum ama elbet bir bildiğiniz vardır. kapsamlı olması daha güzel ama bana kalırsa google gibi tek bir logo ve arama motoru olsa ve logo yu sizde google gibi özel günlerde değiştirirsiniz bir marka olursunuz. sade olmasından yanayım ben. isim konusu olarak da web site ismi akılda kalıyor. kim yahoo nun yada badoo nun akılda kalcağını adamlar marka oldu sonuçda web site iş görüyorsa kesinlikle akılda kalacaktır. benim görüşüm bu çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Tema değişikliği daha kapsamlı hale getirmek için yapıldı :) Bahsettiğiniz tasarım ve özellikler aynı şekilde daha iyi sonuçlar ile gelecektir üstelik daha fazla özellikte sizleri bekliyor. Sadece küçük 1 zaman :)

OzanP adlı üyeden alıntı

bu konuyu görmeden önce, ben bu siteyi kullandım. hem de bugün. domain yaşı sorgulama için bir şey lazımdı. şimdi konudan tekrar siteye gidince bir tuhaf oldu :) site güzel. .com.tr bir domain sorgulamıştım ama bazı sebeplerden dolayı açıkça paylaşamam. her neyse. yukarıda bir arkadaşın daha dediği gibi analiyzer değil de analizer olsa daha şık olurmuş.

Çok sevindik, Analiyzer size bu konuda yardımcı olabiliyorsa :) Teşekkürler :)
GkhnBlut OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

Control Control WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Hizmetleri, Editörlük
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 153 / 34
  • Ticaret 67, (%100)
Merhaba,

Değerli projeniz için elinize sağlık demek istiyorum umarım başarıyı yakalarsınız. En büyük avantajınız kullanımı gerçekten çok kolay temaya sahip olmanız. Sorgulama yapanların zorlanacaklarını düşünmüyorum. Sonuçlar hakkında açıklama, bilgi içeren alt metinler olabilir diye düşündüm aslında.

Dünyaca ünlü link analiz araçlarının searchmetrics, majestic gibi bizlere sunduklarını bu sistem altında yakalamayı başarabilirseniz alan adı avantajı da bu esnada karşımıza çıkabilir. Sadece TR yerine diğer dillerde de Analyzer / analiyzer sonuçlarında yer alabilirsiniz. İlk olarak TR'de başarıyı yakalamanız ve diğerlerinin bize sunduğu kaliteyi getirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Kişisel görüşlerim bunlardır.

Analiz araçlarını kullandım www.zbay**.com adresi ile.

Teşekkürler, yolunuz açık olsun.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

EThumb EThumb www.emretas.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Facebook
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 3 / 45
  • Ticaret 12, (%100)
Temayı beğendim hocam.sıra bulucuda analiz yaptımda istediğim cevabı alamadım neyse :) (emretas.org)

katılmak istiyorum.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

FuriousTherapy FuriousTherapy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Gayet İyi Bir Sistem. Makele Özgünlük Testindeki İngilizce Yerleri Türkçeleştirirseniz Sevinirim Bu Arada :) ( ikizweb )
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)
Bence alexa gibi markalaşâcak potansiyele sahip bir site olmuş. Başarilarinin devamını dilerim. (ogrenciport.***)
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

May the force be with us...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al