wmaraci reklam
lidertakipci

Blogger'da uzun uzun etiket girmek ?

16 Mesajlar 3.958 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Kimse bu konuya bir kesinlik kazandıramıyor maalesef. Google'da etiket linkleri indexli ama ne kadar yararı var bilmiyorum.
Ben en başında fazla fazla etiket giriyordum ama gezdiğim tüm blogger bloglarında etiketler sadece kategori sistemi için kullanılıyordu. Bende geç olmadan vazgeçtim etiket eklemez oldum.
Tüm bunlara ek İlgili Aramalar eklentisini kullanıyorum artık, bugün müsait olursam anlatımını yaparım.

wmaraci
reklam

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Ben kesinlik kazandırıyorum. Ben bu güne kadar kaç senedir Blogger kullanırım daha etiketlerin hiçbir yararını görmedim. Kesinlikle kategori hariç etiket girme derim ben.

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

okanakca adlı üyeden alıntı

Ben kesinlik kazandırıyorum. Ben bu güne kadar kaç senedir Blogger kullanırım daha etiketlerin hiçbir yararını görmedim. Kesinlikle kategori hariç etiket girme derim ben.

Of ya :( Alışmıştım hep asılıyordum etiketlere, artık 1 2 kelime yazıp bırakacağız herhalde :)

Hit Adam adlı üyeden alıntı

Kimse bu konuya bir kesinlik kazandıramıyor maalesef. Google'da etiket linkleri indexli ama ne kadar yararı var bilmiyorum.
Ben en başında fazla fazla etiket giriyordum ama gezdiğim tüm blogger bloglarında etiketler sadece kategori sistemi için kullanılıyordu. Bende geç olmadan vazgeçtim etiket eklemez oldum.
Tüm bunlara ek İlgili Aramalar eklentisini kullanıyorum artık, bugün müsait olursam anlatımını yaparım.

Takipteyim aga.

Are you alright?

ozerx ozerx Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Ö** C**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 23 / 78
  • Ticaret 7, (%100)

Hit Adam adlı üyeden alıntı

hocam yaparsanız ilk beni haberdar edin :)

wmaraci
wmaraci

efkarvakti efkarvakti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bloggerde etiketleri google indexlemiyor ama sitenize domain alıp yönlendirme yaparsanız o etiketler indexlenicektir...

Kraladam Kraladam Deli Gibi Deliyim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek phpsever
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 15 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.sertgeliyorum.com/2009/11/blogger-iyilestirmesi-ve-yazilariniz.html sattığım blogumdan bir yazı 14 Kasım 2009 tarihinde yazmışım :)

https://git.io/vyrHQ ~ True Legend
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al