freelance iş ilanları

Kyk yurttan atılma

24 Mesajlar 21.954 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Herkese selam olsun gecenin bu saatindeyiz fakat önemli bir konuda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar öncelikle yardımcı olabilecek herkese teşekkürler.

ara tatil olduğu için şehir dışına çıkmam gerekti fakat 15.02.2016 tarihine kadar izin yazmıştım fakat işlerim uzadı ve yurda 4 gündür giriş yapmıyorum yarın 5 gün olacak bugün güvenlik gelmiş beni sormuş odada ki arkadaşlara izin yazmamıştım bu günlere şimdi ne olacak? 3 gün giriş yapmazsan izin yazmada, yurttan atılabilirsin gibi ibareler kullanıyordu yurttaki arkadaşlar daha öncelerinde böyle bir olay yaşayan arkadaş varmıdır aramızda acaba?

Kaldığım yurt yazı özel yarı devlet yurdu.

wmaraci
reklam

ozulte ozulte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 47 / 25
  • Ticaret 15, (%100)
1- yarı özel yarı devlet şeklinde bir yurt yoktur. Sizin yurt muhtemelen yüksek standartlı devlet yurdudur.

2- guvenlikci doğru söylemiş. Hiç izin almadan 3 gün üst üste geceyi sebepsiz dışarda gecirirseniz bunun cezası yurttan süresiz cikarmadir.

Ama sizin durumunuz buna uymuyor.

Siz izin alıp dönmemiz gereken tarihte donmemissiniz. Bu durumda izin bittiği gundem itibaren 10 gün yurda gelmezseniz kaydiniz silinir. Ama sizinki 10 gün olmamış sanirsam..

Şimdi yapacağınız şu.

Hemen yarın yurt müdürlüğüne izninizin uzatılmasını talep eden faks çekip hemen sonra yurt yönetimini arayıp bunun ulaşıp ulaşmadığını teyid edin.

Muhtemelen sıkıntı cikarmayacaklardir.

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)
http://www.burskyk.com/kyk-yurtlarinda-uyulmasi-gereken-kurallar/

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

ozulte adlı üyeden alıntı

1- yarı özel yarı devlet şeklinde bir yurt yoktur. Sizin yurt muhtemelen yüksek standartlı devlet yurdudur.

2- guvenlikci doğru söylemiş. Hiç izin almadan 3 gün üst üste geceyi sebepsiz dışarda gecirirseniz bunun cezası yurttan süresiz cikarmadir.

Ama sizin durumunuz buna uymuyor.

Siz izin alıp dönmemiz gereken tarihte donmemissiniz. Bu durumda izin bittiği gundem itibaren 10 gün yurda gelmezseniz kaydiniz silinir. Ama sizinki 10 gün olmamış sanirsam..

Şimdi yapacağınız şu.

Hemen yarın yurt müdürlüğüne izninizin uzatılmasını talep eden faks çekip hemen sonra yurt yönetimini arayıp bunun ulaşıp ulaşmadığını teyid edin.

Muhtemelen sıkıntı cikarmayacaklardir.

Yarın yurda kendim gitsem sonuca ulaşabilir miyim?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 47 / 25
  • Ticaret 15, (%100)
Daha iyi olur. Kendiniz gidin. Ama gitmek için zorunlu değilsiniz. faksla iaonizicok rahat halledebilirsiniz.
Atilmazsiniz sıkıntı yapmayın. ;)

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
ozulte inan hocam çok büyük sıkıntı şuan içimde biliyor musun, gitmeye kalsam 6-7 saat sonra orada olurum saat 5 gibi yarın en erken otobüs saat 10:15 te gittiğimde de görevli olan memurun mesaisi biter

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 47 / 25
  • Ticaret 15, (%100)
Siz sabah faks çekip sonra idareyi arayın.

Faksinizda işleriniz nedeniyle izinden donemediginizi, izninizin sizin belirleyeceginiz bir tatihe kadar uzatilmasini istediginizi belirtin.

bisey olmaz da hani olur da Sıkıntı olursa beni skype'den ekleyin ben yardımcı olurum.

Boşu boşuna işiniz yoksa yurda gitmemize gerek yok. ;)

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Bence bir faks çekip durumu sorgulayın. Belki de gitmeye gerek yoktur faks çekilirse.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
faks çekmeniz yeterlidir daha önce böyle bir durumu arkadaşım yaşamıştı biz faks ile halletmiştik ama teyit etmeyi unutmayınız, eğer gelmeniz gerekiyor derlerse de mecburen dönersiniz

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Ara ve resmi tatillerde yurttan izin almanız gerekmez ben eskiden aşagıya inipte hiç bir zaman izin kagıdı doldurmadım kanunlara göre kendileri doldurmak zorundada tatillerde otomatik bu yapılır kendiniz dolduracaksınız diyordum yani senin bu olay tatilde olduysa hiç bir şey olmaz ha sen hakkını aramazsan o zaman bavulunu toplarsın kalacak başka yer bakarsın :)
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al