wmaraci reklam
lidertakipci

Facebookla ilgili çok önemli ve faydalı bir sorun, ben çözümünü bulamadım?

4 Mesajlar 767 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

prenscem34 prenscem34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba, https://www.facebook.com/aklinizdabulunsun1/photos/a.561716770540460.1073741828.561696700542467/655935704451899/?type=3&theater bu linte çok değişik bir duruma rastladım. bir facebook sayfası paylaştığı resim altına paylaşım konusuyla alakalı bilgi vermiş ve paylaşımına kişileri 43 kişi etiketlemiş, ki ben facebook sayfamdan yaptığım paylaşımlara kişi etiketleyemiyorum, etiketlemek istediğimde "You do not have permission to add this tag.." uyarısını veriyor. ve işin ilginç tarafı bu etiketli gönderiyi kim paylaşırsa paylaşsın direk gönderide sayfayı beyen butonu çıkıyor. örn: vereceğim linkteki profilin en üstten 3. paylaşımına bakın. link bu: https://www.facebook.com/havva.koc.9?fref=pb&hc_location=profile_browser . bu işi anlayan birisi yardımcı olursa çok memnun olurum. işim acil olduğu için farklı şekillerde yardım etmek isteyen her kişiye açığım.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Bahsettiğiniz sayfa Topluluk türünde bir sayfa olması nedeni ile farklı bir paylaşım türüne sahip olabilir. Senin sayfanda Topluluk sayfası olarak mı yayında?

multimedya multimedya ☪☪☪☪☪☪ Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam etiketleme işini şu şekilde yapıyor. İletiyi paylaşıyor, daha sonra sayfasından çıkıp kendi gerçek hesabına geçiyor normal bir facebook hesabından arkadaşlarını etiketliyor. Sayfayı beğen butonuda, başka sayfaların gönderilerini paylaştığınızda otomatik çıkıyor.

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.

prenscem34 prenscem34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaslar emreyildiz isimli arkadaş saolsun sorunu çözüm tüm detaylarına kadar teamdan bağlanıp gösterdi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al