wmaraci reklam
lidertakipci

Sizin web sitenizden de ALINTI yapacağım!

9 Mesajlar 1.055 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Kurmayı düşündüğüm bir forum sitesinde sadece alıntılar yayınlamak istiyorum. Bilgiyi en kısa ve öz haliyle sunmak amacım. Her biri birkaç cümle veya bir paragraf tutan birer konu olarak açmak istiyorum.

Sizin web sitenizden de alıntı yapabilirim. Tabii ki her alıntıyla birlikte referans link de vereceğim. Web sitesi sahibi olarak sizlerin bu konuda görüşlerinizi ve düşüncelerinizi rica ediyorum.

Projemin amacı bir tür arama motoru alternatifi. Arama yapıldığında farklı bir algoritmayla sonuç döndürmek istiyorum. Arama sonucu olarak alıntı ile oluşturduğum paragraflar çıkacak. Ziyaretçi de bu somuçlardan kendisine uygun olanından referans linki tıklayarak sizin sitenize ulaşacak.

wmaraci
reklam

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Özgün olmadığı için çöp site olur, boşuna uğraşma bence

Şimdi tövbe zamanı..

dihack dihack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 50 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
bence uyar hocam kimin ne tutturacağı belli olmaz denemkte fayda var.....

Prof Kurumsal Seo Hizmetleri

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
hepyasemin Amacım bir tür arama motoru alternatifi. Arama motorlarında kullancı gözüyle tespit ettiğim bazı eksik ve hataları telafi etmek istiyorum. Bu düşünceyle ortaya attığım birkaç fikrimden biri de bu.

Bazı web sitesi sahipleri izin vermeyecektir, bu siteleri kapsam dışı bırakacağım.
Sitenin ana amacı arana bilgiye en doğru şekilde ulaşmak. Bu yüzden kaliteli siteler için iyi bir referans - backlink - kaynağı olmasını istiyorum. Site bu misyonunu koruduğu sürece site sahiplerinin yer almak istediği bir platform olacak.
Böylelikle çok önemli bir backlink sitesi olacağını düşünüyorum. Ayrıca intenette sayısız imleme sitesi var. Bunlara da kaliteli bir alternatif olabilir.

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Çöp site falan olmaz. palo.com.tr bahsettiğiniz şekilde kendi algoritmasını kullanan bir sistem ve gayet iyi bir şekilde çalışıyor. Oku.net de sitelerin rss içeriklerini çekerek çalışıyor.
Fikir yürütürken biraz daha yapıcı ve yardımcı olmaya çalışırsak insanlar kendilerini daha çabuk geliştirirler.
Link paylaşım konusunda aktif link paylaştığınız sürece kimse için bir sorun olacağını sanmam.
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Bu tür kendine özgü, hızlı ve tanıtıcı site projelerini her zaman desteklerim. (Tabi belli bir süre sonra kaynak göstermemeye başlayıp başına iş açmazsa.)
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
NK1864 UNKEF
Yorumlarınız için teşekkürler. Sitenin amacı Google alternatifi bir referans kaynağı olmak. Kaynak belirtmediği durumda kendi amacının dışına çıkmış olur. Siteye güvenerek kullanan ziyaretçilerin güvenini kötüye çıkaran böyle bir uygulama sitenin zararına olacaktır.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

looktr adlı üyeden alıntı

NK1864 UNKEF
Yorumlarınız için teşekkürler. Sitenin amacı Google alternatifi bir referans kaynağı olmak. Kaynak belirtmediği durumda kendi amacının dışına çıkmış olur. Siteye güvenerek kullanan ziyaretçilerin güvenini kötüye çıkaran böyle bir uygulama sitenin zararına olacaktır.

Bence gereken ilgiyi gösterdiğinizde siteniz için, belli bir süre sonra güzel yerlerde olur diye düşünüyorum. Ha unutmadan, hitiniz artarsa sakın dört bir yandan veya pop-up reklamlarla boğmayın. Reklam yerleşiminiz dahi çok temiz olsun son önerim.
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)

Bence gereken ilgiyi gösterdiğinizde siteniz için, belli bir süre sonra güzel yerlerde olur diye düşünüyorum. Ha unutmadan, hitiniz artarsa sakın dört bir yandan veya pop-up reklamlarla boğmayın. Reklam yerleşiminiz dahi çok temiz olsun son önerim.

Reklam konusunda aynı hassasiyeti taşıyorum. Hatta böyle reklam çöplüğü sitelerden içerik de almayacağım. Keşke herkes ziyaretçiyi de düşünü bu hassasiyete sahip olsa.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al