Bütün site sahibi/makale yazarlarına teklif

5 Mesajlar 1.113 Okunma
smmexpress

MultiSync MultiSync Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni bir fikir ortaya çıktığında bu başlık tekrar editlenecektir.Öneriniz,isteğiniz veya şartlarınızı iletişim de verdiğim ulaşım adreslerinden bize ulaştırınız.

Merhaba arkadaşlar;

Bizim kendi çapımızda yüksek ölçekli düşüncelerle çıktığımız bir projemiz var.Bu projede amaç ayrı ayrı sitelerde emek harcayıp,ayrı ayrı sitelere seo vb. çalışmalar uygulayıp beklentilerimizi karşılamayan sonuçları almak yerine hep beraber tek bir sitede 1 elin nesi var? 2 elin sesi var şeklinde çalışmaya karar verdik.Sitenin tüm istatistiki bilgileri her ay düzenli olarak projeyi beraber yürüttüğümüz herkezle paylaşılacaktır.

Gelir ortaklığı sistemi siteye katkıda bulunan kişiye göre sitenin ihtiyacı olan ücret cıktıktan sonra tamamen eşit oranda bölüştürülecektir.Ahmet 10 alıyorsa,Hasanda 10 alacaktır kesinlikle.Sitede her telden takılabileceksiniz fakat eklediğiniz içeriklerin özgünlüğü tabiki söylememize ihtiyac olamayan bir durum.Bir arkadaşımız magazin hakkında yazıyorsa diğer bir arkadaşımız oyun hakkında yazabilir veya teknoloji vb. isteğinize göre kategorilendirme yapılacak ve istediğiniz herşey hakkında yazabilirsiniz(Adult içerik haric).

Gelir ortaklıgında her ay düzenli olarak kazanılan miktar ve gider kime ne kadar ücret gönderildi hepsi detaylı şekilde tarafınıza bildirilecektir.(Ucretler Ptt havale tercih olsada Paypal veya Banka Havale olarakta yapılacaktır.)

Sitenin tasarımı çoğu sitede rastlayamayacağınız şekilde olacaktır.Normal bir blog sitesinden daha çok portal olarak düşünmenizde fayda var.

Site VPS hostingde barındırılacak yani youtube'ye video yukleme,imageshack.us'a resim yukleme ordan link alma gibi gereksiz işlemlerle başınız ağrımayacaktır.(Bu kullanım sadece konunuzun içeriğiyle alakalı olmalıdır.Kendinize özel uploadlar yaptığınız taktirde içerik silinecek ve projeye ortaklığınız gözden geçirilecektir.)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ben makale yazamıyorum ama upload işi tam benim işim diyorsanız;Bunun içinde yerimiz olucak yani upload işindende projemize ortak olabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Bu projeye katılmadan önce kefil olarak 15 özgün makale + bir miktar maddi destek istemekteyiz.Ben katılıyorum diyip bizi ona göre koşullandırıp uğraşamam diyip gidecek kişilere kesinlikle ihtiyacımız bulunmamakta.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Bizimde farkında olduğumuz bişey var ilk 2-3 ay içersinde gelir istenen kadar olmayacaktır.Fakat sitenin içeriği istenen düzeyde olduğunda çeşitli tanıtım yazıları,reklamlar,banner takasları,link değişimleri,seo çalışmaları vb. yapılarak bu arttırılacaktır.Yerimizde saymayı kesinlikle düşünmüyoruz.Çeşitli sosyal Medyalarda yer alarak ziyaretçi artışımızı arttırma olanağımız daha yüksek olacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni bir site kurup geliştirmenin zorluğunun farkındayız yanlız sizin tek başınıza verdiğiniz mucadelede aldığınız sonuctan daha iyi bir sonuç elde etmesi mantıken daha büyük bir netlik taşıyor.

Güven meselesi sözleşme yapılarak giderilecektir.Yani emek harcıycam ya söyledikleri gibi olmassa kuşkusu olmayacaktır.(Sözleşme yapmam ben diyorsanız veya yaşınız +18 değil ise ödeme yapıp yapmayacağımızı görmeniz adına ilk ay yazdığınız tüm makaleler,makale başı 3 tl den alınarak ay sonunda ödenecektir.Bu bir kereye mahsus olacaktır,daha sonrasında reklamlardan edinilen kazanctan düşen payınızı alacaksınız.)(Sürekli her makaleniz için 3 tl ödeme olmayacaktır yanlış anlaşılmasın,güven sorununu aşmak amaçlı bir kereye mahsus yapılacak işlemdir bu.)

Şuan kişi başına 70 TL odeme düşüyor.Bu seo-server-tema gibi masrafların içinde bulundugu masrafın sıze kalan bolumudur.
Projede şuan 6 kişiyiz.

İletişim için:

Msn: ottomatic@windowslive.com
Mail: synchron@w.cn
Telefon: 0535 391 54 86

wmaraci
reklam

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Ne kadar ücret istiyorsunuz?

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
MSN ekledim hocam. Oradan konuşalım.

MultiSync MultiSync Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Harun TURAN adlı üyeden alıntı

Ne kadar ücret istiyorsunuz?

Sadece masraflara biraz yardım istiyoruz.Msn adresimi eklerseniz daha ayrıntılı k.onuşabiliriz.

Ek Olarak: güncel.

wmaraci
wmaraci

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşla projeye başladık. İnşallah başarılı oluruz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al