freelance iş ilanları

Siteye Adsense Alamıyorum

5 Mesajlar 613 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın blogu var. Bu bloga youtube hesabı için adsense açtık. Web sitelesi için de reklam başvurusunda bulunduk. Adsense bize reklam yayınlayacağımız siteye reklam kodlarını koymamızı ve incelemeyi beklememizi istedi. Reklam kodlarını koyduktan birkaç gün sonra da "uygun değildir" diye mail geliyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Bloga düzenli olarak içerik girilmekte. Ben işin içinden çıkamadım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum. Blog adresi Ziraat Mühendisi Ramis Özgen Akın |www.ozgenakin.com

Bize adsense panelinde reklamı nerede göstereceğimizi soran mesaj şu:

Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizin yerine getirilmesi için, reklam kodunu Ziraat Mühendisi Ramis Özgen Akın |www.ozgenakin.com adresindeki siteye uygulamanız gerekir. Yeni sürüme geçme isteğiniz yalnızca, reklam kodunuz söz konusu alanda gösterimler elde ettiğinde incelenebilir.

kodu koyulup inceleme yaptıktan sonra gelen mesaj da şu.

Sayın Kullanıcımız,

Reklam kodunu kendi web sitenize uygulamak için Google AdSense hesabınızı genişletme konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik ve maalesef, şu anda bu başvuruyu onaylayamıyoruz. İş ortağı sitelerinde reklam göstermenize olanak tanıyan mevcut AdSense hesabınız, bu onaylanmama durumundan etkilenmez.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

Ek Olarak: Ben temadan da şüpheleniyorum. 2 temada denedim ancak belki sizin önereceğiniz bir tema da olabilir.

✂------------------------
wmaraci
reklam

samit12 samit12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yok
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 6 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
içirikleriniz özgünmü

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
İçeriklerin tamamını (televizyon çekimleri de dahil) biz yapıyoruz. Yazılar, videolar, fotoğraflar her şey bize aittir.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
o logo ne öyle az daha büyültün şaka bir yana logoyu bir düzeltin avuç içim kadar bende alamıyorum alıştım

hesap satış
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
logoya takılmayın arkadaşım, logoyu düzgündü. adsense kabul etmeyince tema değiştirdim. gittim mecburen 2 saniyede bi logo yapıp koydum. tema bu kadarına izin verdi. acaba logodan mı almıyor? sitenin içeriğine bakarsak durum daha net anlaşılır olacak, sitenin ilk hali için paralı tema aldım. ben de az çok bu işleri biliyorum. ama gel gelelim adsense alamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al