freelance iş ilanları

Veri baglanti ucreti olmayan site sorunsali

5 Mesajlar 823 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

anamurlu anamurlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 36 / 19
  • Ticaret 14, (%100)
Selamun aleykum. Ustadlar bilgilendirirse sevinirim.
Bir uygulama ve/veya vebsite 0.facebook misali nasil yapilabilir. Bir projemiz var fakat baslangicta boyle bir olay denemek istiyoruz. Az cok bilgisi olanlar aydinlatabilir mi?
Not: Turkce karakter eksikliginden dolayi ozur dilerim mobilden giriyorum telefonun klavyesi tr dil desteklemiyor.

wmaraci
reklam

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Büyük proje sanıyorumki bunlar ondan bence bi googlede hatta ingilizceniz varsa ingilizce olarak arama yapın kaynak varsa o şekilde bulursunuz

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Operatörler ile anlaşmanız lazım. Sonuçta bir veri kullanımı var. Orada facebook ve operatörlerin büyük bir anlaşması mevcuttu.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Bunun için sadece 0.domain.com oluşturmak yeterli olmaz. Sonuçta veri ücreti farklı, alt alan adı farklı. Ancak şunu da soruyor olabilirsiniz. 0.domain.com alt alan adında, sitenin resimsiz ve fazla veri tüketmeyen bir sürümü bulunacak. Bu farklı bir durum elbette.

Gerçi başlıkta veri bağlantı ücreti olmayan site yazmışsınız fakat dediğim gibi böyle bir şey ISS'ler ve @RosenCruz un da dediği gibi operatörler izin vermediği müddetçe mümkün değil ki.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

anamurlu anamurlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 36 / 19
  • Ticaret 14, (%100)
0.domain anlasilmasini saglamak icin verdigim ornekti, asil istenen ucretsiz dolasim yapilan bir uygulama, evet insallah buyuk birsey olacak. Bitti uygulamamiz testleri tamamladik. Mevcudatin yaninda piyasada ayakta kalmasi yer edinmesi zor o yuzden boyle bir cozume ihtiyacimiz var. Operatorlerden vodafone ile irtibatim oldu bu hususta, sorum 0.facebook gibi ucretsiz dolasima imkan veren uygulama hazirlamak istiyoruz cozumu sizin kanalinizlami yapmamiz lazim diye sordum bahsettiginiz kurulusla irtibata gecin diye bisey geldi cevap. Facebook la gorussek ne olacak :) neyse. Iss de evet metin surumu gelir hatta interneti borcundan kapali olanlarda girebilir iss ye tabi internet kaynagi superonline ***** ikisinde denedim. Ama istedigim iss de degil hocam. Hani gerekirse aylik 10 bin harcama yapilacak ama baglanti ucretini kullanicidan degil bizden alacak olsalar yine ok deriz. Tek sorun olayin mantigi nedir. Kimle ne anlasmasi yapcaz orayi cozemedim ilgi icin tesekkurler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al