wmaraci reklam

Wifibul.Com En Yakın WiFi

23 Mesajlar 2.975 Okunma
wmaraci reklam

CanYuce CanYuce Wifibul.Com Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

EkremS adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Öncelikle arkadaşların da bahsetmiş olduğu ve sizin de düşünmüş olabileceğiniz gibi, bu sistemler de mobil uygulama şart. Ayrıntılı lokasyon belirleyip, en yakınınızdaki adresi otomatik olarak söyleyebilen dâhi mevcut. Ki bu o kadar kolay bir iş değildir.

İmkanınız var ise, bütçeniz kısıtlı dönemden çıktığında böyle bir uygulama yaptırabilirseniz ve peşini bırakmazsanız tanınmanız kolay olabilir. Başarılar..

İyi akşamlar.

Ek Olarak: qgrup Tam olarak anlayamadım demek istediğinizi

Sanırım, sitenin açılışında ki görsel ifadeden bahsediyor. Genelde yavaş açılan siteler için kullanılır bu sistem.

Entegre etmesi basittir. Profesyonel bir görünüş katabilir. Ben de kendi siteme çok yakında eklemeyi düşünüyorum.[/QUOTE]

EkremS Belki yakın bir zamanda basit de olsa bir Android uygulama yaptırabilirim. Fakat iOS uygulamaların maliyetleri yüksek olduğu için şimdilik yaptıramıyorum. Kısıtlı olan bütçemi tasarım ve SEO'ya yönelik kullanma taraftayım.

Site açılırken dediğini bir şekilde yükleniyor ibaresi eklenebilir. Yapılacaklar listemin arasına kattım.

Sungmert adlı üyeden alıntı

Güzel bir proje hocam :) Elinize sağlık.

Sungmert Teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Siteye destek olmak için buradan bildiğiniz veya gittiğiniz mekanları eklerseniz çok sevinirim

wmaraci
reklam

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

CanYüce adlı üyeden alıntı

Siteye destek olmak için buradan bildiğiniz veya gittiğiniz mekanları eklerseniz çok sevinirim

Ne demek... Bence forma "Biliyorsanız mekanın wi-fi şifresi" kısmını da eklemelisiniz diye düşünüyorum :)

CanYuce CanYuce Wifibul.Com Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Ne demek... Bence forma "Biliyorsanız mekanın wi-fi şifresi" kısmını da eklemelisiniz diye düşünüyorum :)

Sungmert O kısmı eklemek sorun değil lakin şifreler mekan sahipleri tarafından düzenli olarak değiştiriliyor ve güncel şifreleri takip etmek pek mümkün olmuyor. Şifreleri göstermeyi işin içine katarsam insanları yanlış bilgilendirmiş olurum.

Bknz: Foursquare'da yazılan Starbucks yorumlarında birden fazla WC şifresi var ve çoğu yanlış

Ek Olarak: Merhaba arkadaşlar;

Siteyi yayına almış bulunmaktayız. Sizlerden gelen önerileri dikkate alarak elimizden gelen düzenlemeleri yaptık.

Siteye eklenenler;

- Mekanların adres bilgisi dışında harita da eklenmiştir.
- Mekanların şifrelerini paylaşmıyoruz fakat Facebook yorum sistemi aktif ettik ve dileyen kullanıcımız yorum olarak o mekanın şifresini site üzerinden paylaşabilecekler.
- Ana sayfada harf kısmı kaldırıldı ve il ve ilçeler eklendi.

Her türlü olumlu ve olumsuz fikirlerinize açığım. Siteye destek olmak için mekan ekle kısmından bildiğiniz wifi hizmeti veren mekanları ekleyebilirsiniz.
Sungmert

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al