wmaraci reklam
lidertakipci

html siteye yönetim paneli mi?wordpress'e entegre mi?

14 Mesajlar 2.093 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar .
Kurumsal bir site kuracağım ama kararsız kaldım acaba html site kurup wordpress'e entegre mi yaptirsam? yoksa siteyi html hazırlayıp özel yönetim paneli mi yaptırsam? Sizce SEO açısından google hangisini daha çok sever?(Önemli olan içerik diyenler için; hangi sistemi kursam aynı içerik ekleyeceğim)

wmaraci
reklam

Emirhanc Emirhanc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
wp enterge daha iyi bence
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

KodDizayn KodDizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 23 / 49
  • Ticaret 12, (%100)
Wp blog scripti'dir. Çok fazla şey beklememek lazım. Websitenizin ihtiyaçlarına uygun ve wordpress'deki gibi gereksiz sorgulardan ve sunucuyu yoran eklentilerden arınmış bir scriptin yerini hiçbirşey tutamaz. Google sitenizi aynı görür evet. Ama ziyaretçilerinizin herşeye kolaylıkla ulaştığı amaçlarınıza daha uygun bi kodlama uzun vadede çok aşırı derecede fark yaratacaktır. Wordpress'i küçümsemiyorum. Sadece çok esnek bir sistem nereye çeksen gidebiliyor. Bunun için yazdığım şeylerden ödün veriyor.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
KodDizayn Şoylede bir durum var yani wordpress dışında html ile yapılmış güzel html tema o kadar azki bizimkilerin yaptığı ben başarılı olduğumuza inanmıyorum html temaların gorselleri konusunda
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
benim öğrenmek istediğim SEO ve Güvenlik açısından hangisi daha iyi?fazla özellik istemiyorum sadece anasayfada sabit bir video yada intro alt kısmındada yorumlar

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
wp entegre daha iyi bence hem pek zorlamaz yapımında hemde seo konusunda daha başarılı olursunuz
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Güvenlik açısından en iyi web tabanı htmldir. benden size tavsiye wordpres kurun bir tema yaptırın ve wp entegre edin hem daha ucuza olacaktır hemde işinizi çok rahat bir şekilde görecektir.
Ama script yazdıracağım diyorsanız responsive uyumlu hale getirmek seo uyumlu ve daha bir çok googlenin seveceği şekle getirmek için baya bi uğraştırdığı için maliyet artacaktır.

Hız bakımından ve performans bakımından script daha iyidir.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)

Fatma adlı üyeden alıntı

benim öğrenmek istediğim SEO ve Güvenlik açısından hangisi daha iyi?fazla özellik istemiyorum sadece anasayfada sabit bir video yada intro alt kısmındada yorumlar

Gerekli açıklamalar yapılmış. Benim bakış açım farklı :)

SEO açısından fark olmaz. Burada SEO konusunda yapılacaklar genel anlamda kullanıcıya düşmektedir.

Link yapısı, resim isimleri, içeriklerin doğru belirlenmesi ve kullanılması v.s.

İster wp, ister html, isterse script olsun siteyi analiz ettikten sonra dikkat edilmesi gerekenler düzeltilmelidir.

Analiz kontrol:

SEO açısından site analiz yapılarak eksiklikler düzeltilebilinir.

Doğru meta tagların kullanılması, Canonical Kullanımı,Google web master araçlarından site doğrulama yöntemlerinin yapılması v.b. gibi çalışmalar.

En basit hali ile siteye favicon eklenilmesi bile seo iyileştirmedir.

SEO adına yapılacaklardan biriside, Temiz kodlama yani ya 0 veya en az valid hata.
Valid kontrol: https://validator.w3.org/

devrimedia değerli katkılarıyla bayrampasakombiservis.com sitesinin index sayfasında valid hatalarından kurtulmuş olduk. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Script, Html veya wp sistemde dikkat edilmesi gereken kodlamayı yapan kişi W3C Standartlarında Kodlama dikkat etmesidir.

Temiz kodlama ve bu siteyi yayımlayan webmaster belli kriterlere uyarak arama motorlarının sevdiği şekli ile yayınlar ise her şekilde güzel sonuçlar alacaktır.

Örneğin, yazın işlerin arttığı sezonlarda oldukça yüksek aranma hacmi olan "klima" ile ilgili kelime anahtarlarında 1,5 yıldır güncellenilmeyen site hala zirvededir.

Bu siteye; etiket girilmedi, backlink alınmadı, tanıtım yazısı yayınlanmadı, sosyal ağlarda paylaşılmadı, sahte hit gönderen programlar kullanılmadı.

Burada SEO adına yapacağınız işlemler birazda sizin elinizde :)
devrimedia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

BiELOF adlı üyeden alıntı

Gerekli açıklamalar yapılmış. Benim bakış açım farklı :)

SEO açısından fark olmaz. Burada SEO konusunda yapılacaklar genel anlamda kullanıcıya düşmektedir.

Link yapısı, resim isimleri, içeriklerin doğru belirlenmesi ve kullanılması v.s.

İster wp, ister html, isterse script olsun siteyi analiz ettikten sonra dikkat edilmesi gerekenler düzeltilmelidir.

Analiz kontrol:

SEO açısından site analiz yapılarak eksiklikler düzeltilebilinir.

Doğru meta tagların kullanılması, Canonical Kullanımı,Google web master araçlarından site doğrulama yöntemlerinin yapılması v.b. gibi çalışmalar.

En basit hali ile siteye favicon eklenilmesi bile seo iyileştirmedir.

SEO adına yapılacaklardan biriside, Temiz kodlama yani ya 0 veya en az valid hata.
Valid kontrol: https://validator.w3.org/

devrimedia değerli katkılarıyla bayrampasakombiservis.com sitesinin index sayfasında valid hatalarından kurtulmuş olduk. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Script, Html veya wp sistemde dikkat edilmesi gereken kodlamayı yapan kişi W3C Standartlarında Kodlama dikkat etmesidir.

Temiz kodlama ve bu siteyi yayımlayan webmaster belli kriterlere uyarak arama motorlarının sevdiği şekli ile yayınlar ise her şekilde güzel sonuçlar alacaktır.

Örneğin, yazın işlerin arttığı sezonlarda oldukça yüksek aranma hacmi olan "klima" ile ilgili kelime anahtarlarında 1,5 yıldır güncellenilmeyen site hala zirvededir.

Bu siteye; etiket girilmedi, backlink alınmadı, tanıtım yazısı yayınlanmadı, sosyal ağlarda paylaşılmadı, sahte hit gönderen programlar kullanılmadı.

Burada SEO adına yapacağınız işlemler birazda sizin elinizde :)

üşenmeden detaylıca yazmışsınız teşekkür ederim hocam da öyle hatasız kodlama yapan birini nerden bulacaz :) kim uzmanım dese iş versek başka bir uzman bakınca şu şu hataları var diyor diğeri yok öyle değil doğrusu böyle diyor başka biri geliyor diyor yok ikiside yanlış asıl doğrusu şu şekilde olacak diyor velhasıl bizde kararsız kalıyoruz ayrıca o bahsettiğiniz zirvede olan site hangi sistemle yapılmış acaba?

webmasterciadam webmasterciadam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım/Programlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 37 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Wp entegre öneririm seo açısından :)
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al