freelance iş ilanları

hayattan çok sıkıldım :(

19 Mesajlar 2.298 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam Bak üşenmeden yazıyorum,Asosyallik beyindedir evet bilgisayar başında oturduğun için Asosyal görünebilirsin fakat Bilgisayar başında http://www.mylanguageexchange.com/ ya da benzeri sitelerden Arkaşdaşlar ile dil öğrenebilir bu insanlarla konuşmanı artırarak ufkunu genişletebilirsin.

Bilgisayar başında da artık sıkılıyorsan (Bende de bazen oluyor) git adam gibi giyin kuşan lüks Galerileri gez arabaları alacakmış gibi takıl, istanbulda yaşıyorsun git emlakçılara evi alacakmış gibi gez plan yap vs . Muhtemelen herkes gülüyordur buna ama iyi gelecek tecrübe ile sabit.
Birileri ile gerçek hayatta bu şekilde bağlantı kur. Bağlantılar Bağlantıyı getirir.

O da olmadı hiç cebinde para yok. Bunu da yapamam diyorsan internetten az çok sağlıklı yaşamı araştır at kendini sahil kenarına koşuya çık. Açma germe hareketleri yap ve gerçekten yanlış yapanların yanına yaklaş ve doğrularını öğret. Yine birileri ile bağlantı kurmuş olursun.
Abi benim dışarı ile işim olmaz dersen beynine yatırım yap siteler aç milletin işine yarasın vs vs.
Arkadaş Gençlik tüketici olmuş kendini tüketmiş. Geçen sene 8 yaşında ki oğlum tablet dahil he rşeyin şarjı bitince baba canım sıkılıyor dediğinde beynim vuulmuşa döndüm.Sizler gençsiniz kanınız kaynıyor çıkın dışarı dünya ile tanışın.

Eğer azıcık paran varsa aylık 1500 TL gibi 2 ayda bir 3-4 günlüğüne vizesiz gidilen ülkelere git sokaklarda dolaş.

Yanımda olsa abi niyetine kulağını çekerdim ama değilsin duyamayayım bir daha “Hayattan Sıkıldım” deme hayat senden sıkılsın 24 saat yetmesin.

Bu arada canında çok sıkılıyorsa sitemde gönüllü editörlükte yapabilirsin  eğer aklına takılan danışmak istediğin başka şeyler varsa her zaman yaz
Winman ibrahimgun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
hocam şuan çalışmıyorum işten ayrıldım. birazda bunun etkisi var sanırım. elime geçen bütün fırsatları teptim. web siteleriyle çok uğraşırdım ama artık hiç ilgimi çekmiyor. şuan bile zar zor oturuyorum pc başında. maddi olarak durumum iyi olsa sosyalleşmek için elimden geleni yapacağım ama önce iş bulmam gerekiyor. arkadaşlarla fitnesse yazılmayı düşünüyoruz bakalım belki biraz özgüven kazandırır. etrafımdakilere bakıyorum 18 yaşındaki çocuk arabayla drift yaparken ben tek başıma kullanamıyorum. Antalyada oturan devrem istanbula geldi resmen çocuk beni gezdiriyor :D 15 yıldır istanbulda oturuyorum halbuki gezdirmesi gereken kişi benim. çocuk taksimi benden iyi biliyor. gerçekten komik ve acınası bir durum

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba,

Tavsiyem spor yapmanız. Hem yeni çevre edineceksiniz hemde vakit geöireceksiniz.

Vücut geliştirme dahi olabilir, hem vücut gelişmi olunca aynı oranda özgüvenin geliştiğide kanıtlanmış bir gerçek.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar. dediğim gibi vücut geliştirmeye gideceğim. eğer ki işe başlarsam ilk yapacağım şeyler arasında o var.

wmaraci
wmaraci

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Ek olarak bir uzmandan destek almanız gerek biz ne desek yararlı olmayacak gibi. Bunda utanılacak sıkılacak birşey yok. Türkiye'de bunalım ilacı kullanımı yüzde 40a yanaşmış yani iki insandan biri sizinkine benzer problemler yaşıyor ve uzman desteği alıyor.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
önceden kafaya pek takmıyordum ama işten ayrılınca bu durum iyice etkisini gösterdi. artık bende sevgilim olsun istiyorum. onunla gezmek istiyorum. cesaret edip teklif etsem belki kabul eder ama neler konuşacağımı bile bilmiyorum. önceden kızlar kendisi gelirdi ama ben pek yanaşmadım. sadece biriyle çıktım ama oda çekingenliğimden dolayı uzun sürmedi. şimdi de istememe rağmen olmuyor.

kendi hakkını savunamayan ezik ve insanlardan kaçan biri gibi yaşadım şuana kadar. artık böyle olmak istemiyorum. yine eskisi kadar birine adres soramayacak kadar çekingen değilim ama en yakın arkadaşıma yaşadığım bir olayı anlatırken bile zorlanıyorum. bir şeyler engelliyor sanki

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Kaybedicek birşeyin olmadıgı için kızlarla direk konuşma faslına geçebilirsin :)
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
hocam keşke o kadar kolay olsa :D az önce yürüyüş yolunda biraz turladım da direk karşımdan gelen kişiyle nasıl tanışabilirim ki. direk ters tepki veriyor çoğu. okul dershane falan olsa daha kolay olurdu ama şuan gittiğim ne kurs var ne de başka bişey. zaten asıl amacım kız değil ama olursa belki hayata bağlayan bir sebebim olurdu

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek memur
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 49 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Lise mezunuysan eğer ve 2014 kpss sınavına girdiysen bu ay içinde infaz koruma memuru ve zabıt katibi alımı çıkacak 3 dakikada 90 kelime yazmak gerekiyor ki pc ile uğraşan biri için bu çocuk oyuncağı sen 200 bile yazarsın. İnfaz koruma memuru dediğim gardiyan. Eskisi gibi zor değil gardiyanlık en rahat mesleklerden biri. Ciddi bir işin ve gelirin olduktan sonra gerisi kolay önce ciddi bir işin olmalı yoksa ne kız arkadaşın olur ne normal arkadaşın.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al