wmaraci reklam
lidertakipci

Vazgeçtim

2 Mesajlar 534 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emregurcan emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)
Arkadaşlar internet ortamından daha doğrusu web site açmaktan vazgeçtim en azından bir süre için elimde olan geziyor.net'i isteyen arkadaşlar varsa küçük bir ücret karşılığında verebilirim. Her neyse neden bıraktım derseniz gerçekten artık bu sektörde paraya döndü, 100 lira kazanıcaz diye 400 500 lira harcamaya başladık ve googlenın reklam politikaları yüzünden 1. sıraya bile çıksan 5. sırada gözükebiliyorsun :)) Bu yüzden emeğin artık bu sektörde para etmediğini anladım ve bir süre yeni bir site açmamaya karar verdim. Belki ücretli editörlük yapabilirim onun dışında pek sitelerle uğraşmam sanırım :)

Her neyse dostlarım sizlerle paylaşmak istedim :) İYİ UYKULAR !

wmaraci
reklam

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
geziyor.net/kadikoy-simit

Bu şekilde sayfa içeriği ile arama motorlarında üst sıraya çıkıp hit elde etmeniz oldukça zordur.

Simitttttttttttt dediğimizde aklımıza ilk gelen yer Kadıköy Simit’tir.Bu mekanın yaşını girişindeki yaşlı dev çınardan öğrenebilirsiniz gerçekten eski ve bir o kadar da mükemmel simit,poğaça ve açmaları var hepsini sizler için test

Noktalama işaretleri, virgül kullanımı böyle mi olmalı?

"Kadıköy Simit’tir.Bu mekanın yaşını" böyle ararsanız ilk sırada çıkarsınız. Peki bu şekilde kimse ararmı? Aramaz

Örnek olması açısından verdim. Kelime anahtarlarını ve değişik varyasyonlarda kullanımı yanında arama motorlarının sevdiği şekli ile içeriklerinizi girmezseniz pek bir şey elde edemezsiniz.

Bunun yanında içeriğinizde görsel bulunmaması da dezavantajdır.

Yapacağınız 2 şey var.

1. Ya arama motorlarının sevdiği şekli ile sitenizle ilgilenip içerikleri buna göre yapacaksınız veya,
2. si olarak siteyi devredersiniz.

Belli bir hite getirip tanıtım yazıları yayınlayabilirsiniz.

Sitemde yayınlayacağım deseniz 1-2 kokoreççi dükkanını gitseniz veya el arabada satış yapan kokoreççiden hem bedava kokoreç yeyip hemde üstüne 15-20 lira alırdınız.

Ayda 10 kişiye bu şekilde tanıtım yazısı yayımlasanız 200 x 12 ay = ? (siz bulun.)
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al