wmaraci reklam

Yeni İş Kuracağım. Devletten Hibe Alabilir miyim?

12 Mesajlar 1.390 Okunma
smmexpress

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Bu zamanda kimse kimseye 1 tl vermez. bu işler öyle televizyonlarda dinlediginiz gibi yürümüyor gençler..adam sana diyor ki , eyvallah ben sana destek olurum ama önce mekanı aç bakalım..elinde 1 tl yok, mekan açıcaksın diye gidip bankadan kredi çekip 2 misli borçlanıyorsun.,,mekanı açtım dıyorsun buyrun bunlarda belgelerim sicil kaydım filan. iyi guzel açmışssında biz kurum olarak bazı giderlerini belli bir sure boyunca ,belli bir yuzde olarak karşılayabılırız diyorlar..sen zaten 2 mıslı bankaya borçlanarak mekanını açmıssın, gidip bu kurumdan binbir zorluk ile,hiç bir işine yaramıyacak parayı isteme bari..ayagın yorulmasın oraya kadar..

O kırma televizyon kanallarında anlatılan hikayeler bu kadar dogru olsaydı eger, şimdi herkes hazırdan mekan sahibi olmuştu bile
shateiel sterk DPCCO

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DPCCO DPCCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Game Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 145 / 123
  • Ticaret 8, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

Aynı düşünce bende de vardı. Ama yazılanlara bakılırsa zor. Kyk bursu gibi birşey bu hibe. Proje hazırlamak ne demek tübitak mı bu adamlar enteresan iş fikirlerine mi destek veriyorlar.

1300 tl asgari ücret gibi bu vaatleri de buda demek ki.

Aptal saptal fikirlere veriyorlar anca onlar. Nerde hoşlarına giden kendi çıkarlarına iş var oylar ona paralar ona yığın misali yığıyolar.
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al