freelance iş ilanları

İnternetten Para Kazanma Gerçeği

7 Mesajlar 996 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
Öncelikle yazımı okuyup, katılmayanlar olabilir. Duruma tepki gösterenlerde olabilir. Herkese saygım var. Yıllardır bu işlerin içindeyim, denemediğim iş kalmamıştır. Yazımda tecrübelerime dayanarak hazırlanmıştır.

Yazımda sizlere son yıllların popüler bir konusu olan internetten para kazanma hakkında bilgi vermek istiyorum. Piyasada her halde internet kullanıpta, buradan nasıl para kazanılacağı konusuna bakmayan yoktur.

İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümü bu konuya mutlaka bir göz göz gezdirmiştir. Ancak internetten para kazananlar küçük bir grubu geçmemiştir. Bu küçük grubun içinden'de büyük rakamlar kazananlar az olmuştur.

Peki İnternetten para kazanılır mı?

Arkadaşlar internetten para kazanılır. Hemde çok güzel paralar kazanılır. Ancak bu durumu çok ama çok dikkat etmelisiniz.
Eğer ki İnternet'ten para kazanmak istiyorsanız, öncelikle bu işe sabır, zaman ve emek göstermelisiniz. Zaten bu söylediğim üç özellik sizde yoksa sakın ha bu işe bulaşmayın. Kazanamazsınız.

İNTERNETTEN PARA KAZANMAK SABIR, ZAMAN VE EMEKTEN GEÇMEKTEDİR...... BU ÖZELLİKLERİ TAŞIMAYANLAR PARA KAAAZAAANAAAMAZZZZ...
.

Piyasada özellilede forumlar çok rastlıyorum. Yok şuraya tıkla kazan, buraya üye ol kazan, anket doldur kazan, kitap al kazan, şunu sat kazan, yatırım yap kazan, kimse kusura bakmasın ama bana göre saçma sapan yöntemlerdir. Bu tip yöntemler ile üç beş kuruştan başka bir şey kazanılamaz.... Hele şu kitap satanlar yokmu ayarım onlara. Bu işlerin içinde 5 yıldan fazladır varım. Bu işlere ilk başladığımda bu tiplere çok para kaptırmıştım. Hiç birindende bir şey kazanamadım.

İlerleyen yıllarda şunu anladım. İnternetten para kazanmak için, bir şey almaya gerek yok. yani kısaca para harcamaya gerek yok. ( site açacaksanız, host ve domain masrafı dışında )

Hee şu konuya gelelim. Ben nereden kazandım, kazanıyorum ve bu yazıyı neden yazma ihtiyacı duydum. Tamamen sizlere bir şeyler anlata bilmek adına bu yazıyı hazırladım.

Öncelikle arkadaşlar bugüne kadar en güzel parayı, sharecash ve facebook sayfalarımdan kazandım ve hala kazanmaya devam ediyorum. Şuanki yeni projem yıllardır ara vermiş olduğum adsense... çok yöntem denemişimdir. ama hiç birinde bir şey kazanamadım.

anket doldurma işene daldım kitap aldım, upload işiyle uğraştım, satış ortalığına bulaştım xticaret, clickbank, tıkla kazan işleri ile uğraştım, üye olup üye çekme peşine düştüm, forex dümenine bulaştım, yatırım sitelerinde paramı kaptırdım, yani kısacası bu tip yöntemlerin hepsinden darbe yedim.

şahsım olarak yukarıda da belirttiğim gibi iki üç sistemden güzel paralar kazandım ve kazanmaya devam ediyorum. bu yöntemlerin detaylarını sitemde açık açık anlattım. girip istediğiniz yöntem ile uğraşabilirsiniz.

Yöntemleri buradanda anlatmak isterdim, şimdi herkez sitesine hit çekmeyi düşünüyor diye söylem yapabilir. Olsun onlarada saygım var. Her konuyu detayları ile anlattığımdan burada yazmam baya uzun olacak. Umarım konularım birilerinin işine yapar. anlattığım yöntemlerde takılanlar olursa, istedikleri zaman takıldıkları yerlerde dönebilerler. elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım.

şundan çok emin olun ki, EMEK, SABIR ve ZAMAN, bu üçlüyü doğru yerde kullanırsanaz gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.

Kaynak: İnternetten Para Kazanmak
WebMakale

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam yazı çok güzel olmuş facebook tan nasıl kazanıyorsunuz onu hiç anlamadım faceden nasıl kazanılır öğrenmek istiyorum

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
koz4 sağolun hocam, konuyu detaylı olarak sitemde anlattım, baktınız mı

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Yok bakamadım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
koz4 hocam sitemde konuları detayları ile anlattım, bi göz at. takıldığın biyer olursa dönüş yaparsın

spartecus1 spartecus1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba benimde internetten para kazanma üzerine bloğumu http://gelirrehberi.blogspot.com.tr/ okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz

miramis35 miramis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar/Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İnternetten para kazanmak üzerine bir çok yazı bulabilirsiniz. Ancak gerçek olan şudur ki doğru bilgiye erişmek en önemli adımdır. Bunun için sizleri doğru yönlendirebilmek adına bir web sitesi önereceğim.

www.evde-ekis.net

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al