wmaraci reklam
lidertakipci

kizlarinkaleminden.com adlı site için destek

21 Mesajlar 1.909 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

balibey balibey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar şuan hali hazırda servera ve domain için para yatırdığım için scripte param kalmadı bu yüzden ortak olarak bana aşağıda linklediğim scripti alacak olan arkadaşlarla ortaklık kurmayı planlıyorum server bende domain adı kizlarinkaleminden.com olacaktır domainin belirttiği gibi kızların yazar oldukları kızlarsoruyorun bence sistemiyle onedio karışımı birşey olacaktır php bilgim bulunmakta az çok tasarımı ile oynayabilirim dediğim gibi domaini ve hostingi şuanlık ben karşılıyorum 1 yıla yakında serverda bütcem var

diğer işlemlerde reklam ve tanıtım işlerinde ortak olacağımız işinde başarılı elinde altta belirttiğim script olan yada scripti alarak yarı yarıya ortak olacağımız arkadaşları bekliyorum

ölücülük yada uygunsuz pm göndermeyiniz içeriği ogrenmek ve cevap vermeyerek fikrimi çalabilmek içinde pm göndermeyiniz bunların dışında ortak olmak isteyen arkadaşları bekliyorum

sitede reklamlardan site içi videolu reklamlardan ve düzenleyeceğim script için ilanlardan kazanç sağlanacaktır.

daha fazla bilgi için pm den iletişime geçebilirsiniz yada makaleyazarlarim22@gmail.com adresinden iletişime gecebilirsiniz

http://codecanyon.net/item/rocketeer-viral-media-lists-polls-quizzes-news-and-videos/11372205

wmaraci
reklam

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
Ortaklık değil de eğer bir dılüzene sokarsan siteyi bana ulaş radyo da ve site de röportajlülı tanıtım yapalım.

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
hocam ortaklık gerekli dediğim scripti alabilecek bir arkadaşla ortaklı kurucam 90 tl cvarında

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
balibey yahu daha 90tl verip script alamıyorsunuz sonra benim projem var! ya gerçekten biraz ciddiyet. Kimse kusura bakmasın ama saçmalığın daniskası. bir tane script alıp hosta kurunca "Projemde bitti oh oh" diyebiliyorsanız ülkemiz piyasası sizin gibiler yüzünden bu kadar aciz durumdadır
berbaran 1SMHMedya Golsime

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
hocam şuan 1 sene idare edicek bir hosting aldım ve domaini regledim şuan null sürümünü bulamadığım için satın alma çabasındayım o script sadece gövde olarak kalıcak ve tasarımı değişcek

DPCCO DPCCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Game Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 145 / 123
  • Ticaret 8, (%100)
balibey Hocam 7 - 8 gün sonra hala kimseyi bulamamış iseniz eğer, benimle iletişime geçiniz.

Yildiz Yildiz Dünden biraz daha fazlası Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Uzay
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 3 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

MrB adlı üyeden alıntı

balibey yahu daha 90tl verip script alamıyorsunuz sonra benim projem var! ya gerçekten biraz ciddiyet. Kimse kusura bakmasın ama saçmalığın daniskası. bir tane script alıp hosta kurunca "Projemde bitti oh oh" diyebiliyorsanız ülkemiz piyasası sizin gibiler yüzünden bu kadar aciz durumdadır

Sen her büyük projenin büyük yatırımlarla mı başladığını sanıyorsun ? Ne yapsın yani aklına bir proje gelmiş domainini hostingini almış scriptini alamamış. W4rez script de kullana bilirdi ama gelmiş burda ortak arıyor. Boş konuşmak yerine hiç yorum yapmasan daha iyiydi en azından kendi acizliğini ifşa etmezdin. Bu arada balibey güzel kardeşim keşke ilk scriptini alıp host ve domain için burda yardım konusu açsaydın. Öyle daha kolaydı işin. Domainin güzel umarım bir şeyleri başarırsında destek olmak yerine köstek olan bazı arkadaşlara ders olur.
berkaycatak YasinErgul omerakif

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
hocam onu düşünemedim ya scripti wordpress le falan hallederim dedim ama istediğim temalarda yok açıkçası bu scriptte eksikler var ama yinede idare eder diye düşünüyorum

Ek Olarak:

DPCCO adlı üyeden alıntı

balibey Hocam 7 - 8 gün sonra hala kimseyi bulamamış iseniz eğer, benimle iletişime geçiniz.

hocam bu gidişle ortak bulamıcam projede kalıcak galiba tutup tutmayacağını bilmediğim için ve script tam istediğim gibi değil en yakını bu sadece hep eksikleri var sıfırdan yazdırmakta çok fazla gelir bu iş için

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Yildiz adlı üyeden alıntı

Sen her büyük projenin büyük yatırımlarla mı başladığını sanıyorsun ? Ne yapsın yani aklına bir proje gelmiş domainini hostingini almış scriptini alamamış. W4rez script de kullana bilirdi ama gelmiş burda ortak arıyor. Boş konuşmak yerine hiç yorum yapmasan daha iyiydi en azından kendi acizliğini ifşa etmezdin. Bu arada balibey güzel kardeşim keşke ilk scriptini alıp host ve domain için burda yardım konusu açsaydın. Öyle daha kolaydı işin. Domainin güzel umarım bir şeyleri başarırsında destek olmak yerine köstek olan bazı arkadaşlara ders olur.

ya dalgamı geçiyorsunuz ? hayatımda böyle saçma bir zihniyet görmedim..
projen varsa adam akıllı bir maliyet hesabı yapacaksın,piyasa araştırması yapacaksın,gelir modeli oluşturacaksın 90tl eksiğin varsa bir temel atmak için en azından para biriktireceksin Proje dediğiniz şey yalnızca hayaller,host domain ve scriptten oluşmaz
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
MrB arkadaş galiba yazılımcı siz piyasayı bu kadar yüksek tutmasanız orjinal scriptte almak isterdik tabiki ama malesef sizin gibiler olduğu sürce millet null sürüm ya da codecanyon gibi siteleri kullanmaya mahküm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al