wmaraci reklam

Bir işi nasıl severek yapabiliriz?

17 Mesajlar 1.879 Okunma
wmaraci reklam

Glsm Glsm Kaliteli makale hizmeti.. Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Yazar ve Akademisyen adayı..
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
Yok kimse makale işini aşağılamıyor da beyefendi de sanırım ücreti düşük bu kadar yorulmaya değmez gibisinden düşünmüş... Son olarak söyleyebileceğim şu, yazınızı dikkatlice okudum ve ben de sizin gibi makale yazmamak için 50 tane bahane buluyorum. Yurtta kaldığım için 6 kişilik odada kızların sesinden yurt ortamının sıkıcılığına kadar her şey bahanelerim arasında yer alıyor. Oysa ki bu işin makale işi olmasından değil.

Bireysel sıkıntılarınız var ve o sıkıntılar makale yazmanıza engel oluyor. Çevrenizdeki her şeyi de makale yazmamak için problem ve bahane olarak görüyorsunuz. Bu nedenle ara verip kafanızı toparlamanız gerek.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
arslanturk0687 Hocam orası öylede benim yaşım baya genç öyle bişi olmam için baya bir süre var ben bu süre içinde sürekli derse çalışıp babamdan paramı alacağım. Diyeceksin madem öyle yaz makaleyi ne konu açarsın, zorlasam yazılır elbet ama en fazla 1 hafta ondan sonra 1 ay yazamaz hale geleceğim büyük ihtimal. 100 Kelime 10-15 Dakka Alabilir max oyalanmadan. Eğer oyalanırsan 1 saate bile yazabilirsin.

Glsm Haklısınız bahane bulmayı kesmek gerek yoksa olmaz. Pc başına oturdugumda herşeyi kenara bırakıp yazmam gerek. Ara verdim ama olmuyor ne yazıkki ara verdim yazamaz oldum. Birdaha verirsem hiç dönemem geri sanırım.

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
arslanturk0687 sizin demek istediklerinizi anladım ben. Konuyu asla yanlış yere çekmiyorum.

Fakat hayat oradan pembe gözlüklerle bakmak kadar kolay değil. İnsanın ihtiyacı olunca her işi yapıyor ve gözleri de yorulsa, derslerinden de geri kalsa o işi yapıyor. Yaşamayan bilemez. Ben de isterdim herkes gibi dertsiz, tasasız olup saatlerce dışarıda gezmeyi. Fakat para kazanmak gerekiyorsa mecburen saatlerini harcayıp yazıyorsun. Ben şahsen işimden memnunum. Çok zamanımı alıyor, derslerimi de etkiliyor. Fakat bundan iyi iş olamaz benim için. Dışarıdaki hayatın da çok iç açıcı olmadığı malum ayrıca.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Glsm Aynen öyle derdi olan koluda kopsa mecburiyetten yazmak zorunda ama işte bende mecburiyet olmadığından severek yapmaya çalışıyorum. Ya tabiki benimde mecburiyetim vardır ama o kadar heni kolum kopsa yazcak kadar mecburiyette değilim.

wmaraci
wmaraci

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Glsm neyse. Pembe gözlük mü? Sen dediklerimi anlamadım sayın arkadaş. Kazancınız bol, helalinden olur umarım. İyiliğiniz doğrultusunda konuştum. Herkesin kendi hayatı sonuçta. Yazımı tekrar okumanı dilerim. Herkes ne düşünüyorsa, ne derse denilsin, kendi düşüncesi doğrultusunda hareket edeceğinden, bir daha konuşmaya gerek yok gözüküyor. Kolay gelsin.

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
Kotil benim naçizane verebileceğim öneriler bu kadar. Bu işe ara verdiğinizde soğursunuz ve makale yazmak işkence gibi gelir. Çünkü bende 15 tatilde 1 ay ara verdim, kafam dinlensin dedim ve o gün bu gündür yazmakta zorlanır haldeyim. Karar sizin fakat öğrenci olarak para kazanma konusunda makale yazmanın en iyi iş olduğu kesin.

arslanturk0687 sizi de anladım... Düşüncelerinize saygım var, ben de düşüncelerimi belirttim..

Herkese iyi akşamlar, bol kazançlar.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
Kendi açımdan kısaca konuşayım. Klavyenin tuşlarına basmayı bile seviyorum. Bir yazı yazacağım zaman şayet zamanım varsa ayrıntısına kadar inerek yazarım taaaaki kolum ağrıyana kadar. Tabi herşeyden önce heyecan aldığın işten zevk alırsın. Bu, bu kadar basit, zorlamanın alemi yok. Sevmediğin işi yapmayacaksın kısacası. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al