wmaraci reklam
lidertakipci

Kombi araştırmasında tuzunuz bulunsun istermisiniz ?

7 Mesajlar 898 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Arkadaşlar wmaracinin en iyi yönü gerçeği ve doğruyu bulmamızda bize ışık tutmasıdır. Sizden ricam ihtiyacım olan kombi alımında bana değerli tecrübe ve fikirlerinizle destek olmanızdır.

Sivas da yaşıyorum takdir edersiniz ki soğuk memleket. 4 katlı bir binanın 4. katında 100 metrekare bir daire aldım. Yeni bina olduğundan eksikliklerini tek tek gideriyorum. Sıra kombi de ... Nasıl bir kombi almalıyım. Tecrübelerinizi / Fiyat da olabilir bizimle paylaşırsanız memnun olurum. Önereceğiniz kombi ile ilgili ne kadar ayrıntı biliyorsanız o kadar yardım etmiş olacaksınız ... Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
bizim aile 20 yıldır baymak kullanıyor, kiracı da olsak kendi evimiz de olsa ilk önem verdiğimiz şey baymak kombi. fakat fiyat, performans hiçbir bilgim yok. babam diyorsa doğrudur kafası biraz bendeki :)
haber58

kişi bu mesajı beğendi.

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
İlk kombimiz vaillanttı. 4-5 sene kullandıktan sonra arızalandı, tamiri bir kombi parası ettiği için demirdöküm aldık. Demirdöküm sürekli arıza çıkardı. Ferroli aldık. Nerdeyse 5 seneyi aştı hiç sorun çıkarmadı. Ayrıca markanın yanı sıra kombinin gücüne dikkat etmeli, dairenin büyüklüğüne uygun olanı alınmalı.

ytre10 ytre10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek CTO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 12, (%100)
www.termostatikvana.com ilyas bey ile irtibat kurarsanız çok yardımcı oluyor kendisi.
Ben evime buradan kombi, petek ve termostatik vana almıştım.
Almasanız bile ilyas bey ile iletişime geçip görüşmenizde yarar olduğunu düşünüyorum.
Kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
Birkaç hafta önce mevcut kombimiz bozulmuştu Arçelik bayisinden yeni bir model aldık. Gayet memnunuz şuan, ses gürültü yok. İyi ısıtıyor...

kombiariza kombiariza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Kombi Servisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba kombi markaları ve modelleri konusunda isterseniz yardımcı olabilirim. Seçim konusunda biraz kafanız karışabilir. Hangi kombiyi alırsanız alın güle güle kullanın. Önemli olan kombi garanti süresi ve yakınlarınızda yetkili kombi servisi olması olacaktır.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
5 senedir Ariston kullanıyoruz. Elazığ gibi soğuk iklime sahip bir yerde çok iyi bir performans sunuyor. Sıcak su ve ısıtma konusunda gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ancak yakıt tasarrufları konusunda pek bir bilgim yok.

Çevremizdeki insanlar 50-60 dereceye ayarlayıp ancak iyi bir sıcaklık elde edebiliyor biz 45 derecede evi hamam gibi edebiliyoruz. Tavsiye ederim.

Kış aylarında 24 saat açık 45 derecede, ortalama 200-270 TL arası bir doğalgaz faturası geliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al