wmaraci reklam

1 aydır adsense bu red cevabını atıyor, ne yapmalıyım?

29 Mesajlar 2.597 Okunma
smmexpress

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Düzenli ve özgün içerik girişleri ve birde sabır olduğu sürece siz bunu 1-2 ay sonra alırsınız hocam dert etmeyin.

Ben adsenseyi şu şekilde aldım. Kendime belirli bir saat tablosu çıkardım.

11-14-17-19-23 bu saatler'de otomatik olarak yazılarım sürekli yayımlanıyordu.Bu işi düzenli olarak 1 ay yaptım ve sonunda adsense aldım sizde bu şekilde yaparsanız alabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Immortal Immortal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 19 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Google'ın her zamanki amacı, siteye gelen ziyaretçilere faydalı ve özgün içerikler sunmaktır. Bu nedenle, kopyala yapıştır yapan, başka yerden haber ve yazı çalan, yavaş açılan, mobil uyumlu olmayan, ssl sertifikası olmayan.. vb sitelere değer vermez.. sıralamalarda üst sıralara çıkartmaz.. adsense den reklam vermez... Faydalı ve Özgün İçerikler Üretin !!

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Icerikler tamamen ozgun kendim giriyorum dediginiz gibi yapmaya calisacagim @crewx oneriler icin tesekkur ederim ustadlar

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
En büyük hatan ana sayfan bro:)

https://biyokimlik.com
wmaraci
wmaraci

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Sitem 1 aylik ancak hitim gunluk 60 max suana kadar 90 arasi degisiyor bu gelen mailde yazanlar da tam olarak ne demek iatiyor arkadas turkceyi ben mi bilmiyom anlamadim ki

hocam işin başındasın 1 aylık siteye kabul edilse bile reklam koymak mantıklı değil bence 2 ay daha bekleyin ayrıca hiti de yükseltmeniz lazım..

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
@zanges tamam iste hocam problem nedir soyleyin duzeltin diye konu actim bende ne yapmaliyim oneriniz nedir
@ankarali87 hocam adsense kabul etse zaten abartili bi sekilde degil bi tane reklam koyarim o problem olmazda gerekirse kabul edilsin yine koymam ama iste kabul edileyfi iyiydi

Ek Olarak: @zanges tamam iste hocam problem nedir soyleyin duzeltin diye konu actim bende ne yapmaliyim oneriniz nedir
@ankarali87 hocam adsense kabul etse zaten abartili bi sekilde degil bi tane reklam koyarim o problem olmazda gerekirse kabul edilsin yine koymam ama iste kabul edileyfi iyiydi

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
En önemlisi ana sayfandaki yazı sayısını arttır. Yani 5 ayrı yazı varsa wp ayarlardan 10 yap. Bunun hitle mitle alakası yok. %100 özgünlüğede gerek yok fakat min %80 olmalı. Ve modemine reset at yepyeni bir gmail ile yeni bir adsense aç. Fakat eskileri mutlaka iptal et yada ilişkilendirdiğin sitelerin eski adsenselerde kalmasın. Bunları yaparsan %90 kabul olur fakat Asıl püf noktası var onu burda yazmak istemiyorum. Birileri o püf ten para kazanıyor. Benden bu kadar bol şanslar.

Ek Olarak:

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

@zanges tamam iste hocam problem nedir soyleyin duzeltin diye konu actim bende ne yapmaliyim oneriniz nedir

Ek Olarak: @zanges tamam iste hocam problem nedir soyleyin duzeltin diye konu actim bende ne yapmaliyim oneriniz nedir

En önemlisi ana sayfandaki yazı sayısını arttır. Yani 5 ayrı yazı varsa wp ayarlardan 10 yap. Bunun hitle mitle alakası yok. %100 özgünlüğede gerek yok fakat min %80 olmalı. Ve modemine reset at yepyeni bir gmail ile yeni bir adsense aç. Fakat eskileri mutlaka iptal et yada ilişkilendirdiğin sitelerin eski adsenselerde kalmasın. Bunları yaparsan %90 kabul olur fakat Asıl püf noktası var onu burda yazmak istemiyorum. Birileri o püf ten para kazanıyor. Benden bu kadar bol şanslar.

https://biyokimlik.com

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşım ne acele ediyorsun biraz bekle zaten şuanda bişey kazanamazsın bu siteden herkes sanıyorki adsense alınca tmmdır herşey adsense alıp anında zenginsiniz. 3-5 ay bekle siten adsense hakkedecek kıvama gelsin öyle al.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
@analogfikir oncelikle sagol hocam ustteki mesajimda da belirttim adsense alamayacagim korkusuyla verecegim okadar emek bosa gidecek diye korku var icimde oyuzden kabul edilsin reklam koymasamda olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al