lostyazilim

Casper cne modeli windows 10 sorunu

3 Mesajlar 658 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ismail1 ismail1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
evet başlıktada da dedeğim ğibi 2012 de 1600 tl ye aldım pc yi i5 işlemci 8 gb ram 500 gb hdd vs.. daha sonra windows 8 çıktı ama yükleme sorunu oluştu bizde nette anlatıldığı ğibi bir şeyler yaptık windows 8 yükledik bu sayede windows 10 da yükledik ama şimdi windows 7 ye döneyim dedim yüklenmiyor yani sonuç

Casper firmasında bu model destesteği olmadı için illegal yöntemle yapmış olduğumuz bios ayarı sayesinde windows7 yüklenmiyor
Casper şikayet yazdım CNE modellere desteğimiz yok dendi :(windows10 )için yani biz iyi bir dizüstü almak için ne yapmak lazım

ben kısacası kendi fikrimi söyleyim Casper almayın benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin

wmaraci
reklam

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Casper almayın. Tahminen 6 sene önce casperin en üst modelini bir altını aldım. O zaman da pahalıydı ha. En üst modelide oyun içindi zaten. pc eve geldi. Eleman kurdu. Kamyon sesine yakın bir ses vardı pcde. Eleman kullandıkça gider dedi, hep arttı. Dolandırmaktan başka bir şey yapmadılar. Allaha havale ediyorum onları. O günden bu güne tır sesi oldu. Halen çok sesli. Yeni yeni pc toplamaya başlıyorum.
https://wmaraci.com/forum/konu-disi/bilgisayar-kasasi-onerisi-332527.html
Bu konuyu açtım. 1 kasa bile öneren olmadı. Ayıp ya. Yurt dışının, tr düşmanının ülkesinde patlama olur, konusu açılır. Millet yazar. Şu soruma yazan yok.

ismail1 ismail1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hemen hemen aynı zamanlarda almışız kardeş Benimki cne modeli kayseri vatan computer den almıştım peşin para hemde

Ek Olarak: acaba hdd yi değiştirsem olurmu acaba başka model le olurmu acaba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al