wmaraci reklam

Fikirlerinize ihtiyacım var

3 Mesajlar 573 Okunma
wmaraci reklam

barracuda barracuda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek D. Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar www.seniseviyorum.site bana ait ve çiftlere özel hediye,süpriz, evlenme teklifi tarzı websitesi düşündüm. Altdomain şeklinde satmayı düşünüyorum. Örneğin burcuvemehmet.seniseviyorum.site şeklinde. Müşteri, kendi fotoğraflarını ve videolarını ekleyebilecek. Kendilerine bir giriş paneli yapacağım ve şahsi materyalleri siteye ekleyebilecekler. Bu projemle alakalı reklam, seo, fikir gibi görüşlerinizi bekliyorum. Nasıl daha verimli hale gelebilir. (Tasarım bana ait.Kendi imkanlarımla photoshopta yaptım. SEO konusunda eksikleri olabilir.)

Bitorrentindir.com
Seomagazin.net
Elemanbul.org
wmaraci
reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Bir veya birkaç düğün fotoğrafçısıyla iletişime geçebilirsiniz. Stüdyo sahipleri değil de, diğerleri. Belki çektikleri x fotoğraftan 2-3 tanesini oraya koymayı çiftlere söyleyebilirler. Ayrıca kendileri de, böylelikle başka bir mecrada tanıtım yapmış olurlar. Örnek diyorum: Fotoğrafçı A-B çiftine der, sizin seçeceğiniz işte 3-5 fotoğrafı böyle bir linkle şuraya koyalım mı? Tamam derlerse, girip fotoğrafı koyarlar, fotoğrafçının da ismi bir köşede olur. Kendi reklamı için belki cazip olabilir bu. Sorduğunuz şey kesinlikle bu değil, ama SEO vs anlamadığımdan sadece fikir vereyim istedim.. :)
barracuda

kişi bu mesajı beğendi.

barracuda barracuda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek D. Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
düşüneceğim bunu Teşekkür ederim dostum değerli fikirlerin için :)

Bitorrentindir.com
Seomagazin.net
Elemanbul.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al