wmaraci reklam

Sosyal ağ sitesinden para kazanma ?

19 Mesajlar 2.354 Okunma
smmexpress

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
mazur görün.. ama o okullarda sunumlar yapıp sosyal tanıtımlara geçmeden evvel platformda bir miktar üye bulunmalı bence. o bulunan rakam ne kadar yüksek olursa, siteye girenin üye olma olasılığı da o kadar artar. sanırım kocaeli'de yaşıyorsunuz. yaşınız itibariyle üniversite hazırlık ya da birinci sınıf olduğunuzu kabul ediyorum. bölümünüzden, servis/yurt arkadaşlarınızdan hemen herkes duymuş olmalı, artı liseden - orta okuldan falan da iletişime geçin bence. ayrıca nazınızın geçtiği arkadaşlarınıza da mutlaka davet etmelerini belirtin. ardından dediğiniz o tanıtım işlerinde daha yüksek verim sağlayabilirsiniz. önce kocaeli, ardından bölgesel ve ulusal reklam alma durumunuz böylece artar. ayrıca naçizane, en başlarda reklam gelirlerinin çok yüksek olmasına bel bağlamayın. gerçek (aktif olan) üye sayısı arttıkça, reklam geliri de mutlaka artacaktır.
şimdiden başarılar dilerim, hayırlısı olsun..

wmaraci
reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

nettebugun adlı üyeden alıntı

mazur görün.. ama o okullarda sunumlar yapıp sosyal tanıtımlara geçmeden evvel platformda bir miktar üye bulunmalı bence. o bulunan rakam ne kadar yüksek olursa, siteye girenin üye olma olasılığı da o kadar artar. sanırım kocaeli'de yaşıyorsunuz. yaşınız itibariyle üniversite hazırlık ya da birinci sınıf olduğunuzu kabul ediyorum. bölümünüzden, servis/yurt arkadaşlarınızdan hemen herkes duymuş olmalı, artı liseden - orta okuldan falan da iletişime geçin bence. ayrıca nazınızın geçtiği arkadaşlarınıza da mutlaka davet etmelerini belirtin. ardından dediğiniz o tanıtım işlerinde daha yüksek verim sağlayabilirsiniz. önce kocaeli, ardından bölgesel ve ulusal reklam alma durumunuz böylece artar. ayrıca naçizane, en başlarda reklam gelirlerinin çok yüksek olmasına bel bağlamayın. gerçek (aktif olan) üye sayısı arttıkça, reklam geliri de mutlaka artacaktır.
şimdiden başarılar dilerim, hayırlısı olsun..

şuan lise son sınıftayım hocam,dediğim gibi çevrem geniş zaten pek evde oturan bir tip değilim şuan belirli bir kitle var bekleyen.. ortalama ilk 6ay civarında hiç bir gelir beklentim yok şuan ancak sonrası için artık umut vermeye başlaması gerekiyor

teşekkür ederim hocam..
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

fenix28 fenix28 Life Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

MrB adlı üyeden alıntı

Hocam genel itibari ile tek başıma pek eksik bir yanım yok,anlamadığım bir şey yok daha doğrusu ekip kurmayı ileride düşünüyorum tabi..

Hocam biraz daha açabilirmisiniz konuyu, tam olarak hangi firmadan aldınız ?

dostum bu devir hız devri kendine sosyal paylaşım platformunda yer edinmek istiyorsan çok hızlı yükselmelisin bunun içinde ya çok paran olması gerekir yada işi bilen sağlam bir ekip yani anlıyacağın tek başına işin çok zor

www.1000arsiv.com

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

fenix28 adlı üyeden alıntı

dostum bu devir hız devri kendine sosyal paylaşım platformunda yer edinmek istiyorsan çok hızlı yükselmelisin bunun içinde ya çok paran olması gerekir yada işi bilen sağlam bir ekip yani anlıyacağın tek başına işin çok zor

bakıcaz hocam :) risk almaya değer

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Kolay gelsin hocam site tanıtımı için reklamdan daha etkili ve daha ucuz bir yol kullanman lazım reklama ayıracağın parayıda sunucuya ayır enazından kullanıcı rahat rahat girsin bide türkiye lokasyonlu sunucu alma rusya,almanya,ingiltere falan oralardan bak daha sağlam ve hızlı olur

www.1000arsiv.com

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Kolay gelsin hocam site tanıtımı için reklamdan daha etkili ve daha ucuz bir yol kullanman lazım reklama ayıracağın parayıda sunucuya ayır enazından kullanıcı rahat rahat girsin bide türkiye lokasyonlu sunucu alma rusya,almanya,ingiltere falan oralardan bak daha sağlam ve hızlı olur

şuan ki ilk aşamada hedef kitlenin Türkiye olması nedeniyle Türkiye lokasyon güçlü bir sunucu tercih ettim,tabi yetmez ise gereken yükseltmeleri ve taşıma işlemlerini hallederiz.. reklam konusunda bölgesel olarak genç kitlenin buluduğu kısımlardan başlayıp diğer bölgelere geçmeyi düşünüyorum

• Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
şunu söyliyeyim kız facebook hesapları açıp (en az 15-20 adet ve Arkadaş Sayıları 5000) paylaşım yaparak kendi reklam platformunu oluşturabilirsin aklında bulunsun
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

www.1000arsiv.com

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

şunu söyliyeyim kız facebook hesapları açıp (en az 15-20 adet ve Arkadaş Sayıları 5000) paylaşım yaparak kendi reklam platformunu oluşturabilirsin aklında bulunsun

Güzel bir mantık değerlendireceğim teşekkürler :)

• Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
rica ederim
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

www.1000arsiv.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al