freelance iş ilanları

Youtube kazandırıyor mu işte cevabı

10 Mesajlar 21.191 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MuhammedBurak MuhammedBurak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 273 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Youtube ne kadar kazandırıyor ne kazandırıyor? ne zaman neden niçin kim nerede son şaka yokla olmaz.......???????

Bu yukarıda ki soruları boş bırakın eğer elinizde bir iş yoksa ve belli bir hedefinizde yoksa youtube işine girin günde 000.1 kazandırsada yinede girin 10 yıl sonra youtube boş iş dediğinizde demekki bu işe girişmemiş ve halen parasız geziyorsunuz ama çalışırsanız denerseniz 10 yıl sonra ayda 1000 ₺ de olabilir 20.000 ₺ de olabilir bir şeyler kazanmış olacaksınız.

Youtube işi yapmasan ve elinde bir iş yoksa 10 yıl sonra kendine keşke başlasaydım belki bir şeyler kazanırdım demeyin...

ZAMAN NAKİTTİR.

Dip not yaparsanız helalinden yapın tüm sorumluluklar size ait ve uygun olmayan düzgün olmayan reklamları kapatmanızı öneriyorum.

Yaparsanız ve kazanmazsanız sorumlu tutmayın beni.

Nereden başlamalıyım diyenlere: Bol bol video izleyin ve yabancı kanallara göz atın.

Kanalımı görmek isteyenler: youtube search kısmına teknocip yazsın ilki kanalın adı vaybe

Herkese hayırlı ve bol kazançlar.

wmaraci
reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
%100 Katiliyorum sana dostum youtubeye 6 7 sene once giriseyim dedim sonra aman ne kazanacam ki ben kim internetten para kazanmak kim gibisinden asagiladim kendimi ancak 6 aydir dedigin cumleyi tekraeliyorum ah ulan be keske dedigim zamanlar baslasaydim hemde cevrem acayip genisti internet uzerinde 3.5 m turk oyuncusu olan bi oyunda tanimayan yoktu sanirim ozaman girişsem belki dedigin gibi simdi 4 yada 5 hanelerde geziyo olabilirsim bunu neye dayanarak soyluyorum 6 ayda aylik 100 ila 300 arasi kazandigim icin diyorum
MuhammedBurak

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Enteresan bir konu :) hiçbirsey anlamadım 10 senede ne hocam kim öle kim kala.

MehmetOYAMAK MehmetOYAMAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 125 / 156
  • Ticaret 41, (%95)
YouTube 1000 izlenmeye ne kadar veriyor ortalama

wmaraci
wmaraci

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
1000 izlenmeye 1000 x 0.25 tl den = 250 lirada kazananilirsin hic birseyde izlenmeye gore degil videodaki yada sagindaki reklamlara tiklandikca veriyor mesaj basindaki hesap ise hani 1000 izleyen kiside reklam tiklasa ortalama tiklama basi kazanc tan 250 lira eder bu tik basi kazanclar reklamlara gore degiai 0.05 verende var 3 lira verende sansina hangi reklama kac defa tiklandigi onemli mesela dunku reklam tiklanmam 13 kurustan 32 defa tiklanmis ama bugun 10 tikla 37 kurus luk reklam tiki var

• Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 273 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

bestwriter adlı üyeden alıntı

YouTube 1000 izlenmeye ne kadar veriyor ortalama

YouTube 1000 izlenmeye hiç bir şey vermiyor çok ama çok nadir veriyor.

10.000 İzlenmeye 1-3 dolar veriyor? Neden o kadar az söyleyeyim

Çünkü: Her gelen dolar aylık kazancınız oluyor düşünün 50.000 İzlenme olursa aylık geliriniz 10 dolar olacak tabi küçük düşünmeyin 50.000 bir sayı değil 1 milyon bir sayıdır internet ortamında adamlar bir video ile villa alıyor.

Bizde çok düşün çok çalış 2 katlı ev al araba al tamam. Adamlar bir video ile villa alıyor 2. ay daha büyüğünü alıyor.

Ek Olarak:

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Enteresan bir konu :) hiçbirsey anlamadım 10 senede ne hocam kim öle kim kala.

Millet memur olmak için 25 yaşına kadar okuyor. 25 seneye kim öle kim kala kimse okumasın.

Ek Olarak: Kimse çalışmasın hepimiz ölecez.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

OguzhanCinar OguzhanCinar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 21 / 30
  • Ticaret 20, (%100)
Yabancı 1000 izlenmeye 13 dolara kadar alabilirsin :)
Ben alıyordum
MuhammedBurak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 273 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Süper valla 13 dolar hiç ama hiç küçümsenecek bir para değil.
OguzhanCinar

kişi bu mesajı beğendi.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Youtube gelişen bir sektör ama herkesin yaptığı konularda video çekmek sadece zamanınızı harcar.
Televizyon ünlüleri dahi youtube'ye geçiyor çünkü para olduğunu biliyorlar, bununla birlikte reklam sektörü de youtube'ye kayacaktır. Ancak dediğim gibi, onlar ünlü, onların bir nevi torpili var, yanında reklam bütçesine de sahipler, yani tutmamaları zor.
Şuan açık olan kanallardan örnek veriyorum : ndng, oha diyorum ve türevleri, oyunbros, oyunportal, afgan rasulov, ruhi çenet vb.

Bu kanallar yıllarını verdikleri için veya emek verdikleri için yüksek durumdalar, şöyle ki sırayla gidersek enes batur ve diğer oyun kanalları çocuk denilebilecek yaştan sakalları çıkana kadar video çekmişler ve şuanda bulundukları yeri hak ettiler, afgan rasulov kendisi de açıklıyor dandik bir bilgisayarla başladık yavaş yavaş buralara geldik diyor, bir sürü de videoları var, ruhi çenet alanında ilk, eski zamanlarını hatırlıyorum güzel şeyler paylaşılıyordu ama çok tutmuş değildi sonra orkun ışıtmak, oha diyorum falan fistan derken iyice tanındı 1 milyona ulaştı diye biliyorum.

Kısacası işin ucunda emek var, 0.3 kuruş için girmenin bir anlamı yok, bu kanallar yaşam biçimi olarak yapıyor bunu, nasıl bir memur sabah akşam çalışıyorsa onlar da öyle, bazılarının eğitimi devam ediyor ama örnek olarak oha diyorum tam zamanlı çalışıyor diye biliyorum, yanında ek iş yapıyor olabilirler ama direkt olarak işleri bu, yani eğer temiz para kazanmak istiyorsanız youtube'ye hobi olarak bakmamalısınız, youtube'yi günlük hayatımızdaki TV olarak görmeli ve sanki oyuncuymuşcasına porfesyonel videolar çekmeli, düzenli paylaşmalı ve kanalı aktif tutmalısınız, bu gün sallamayım bu işi demek gibi şeyler kanalın potansiyelini düşürür.

Ha derseniz 2-3 lira bir şey alayım, o zaman arada videolar atıp kumbara mantığı yapabilirsiniz.
Var sayalım Amerika'da olsak kumbara mantığı dediğim bu olayla bir kaç ayda baya para kaldırabilirdik ama Türkiye'de pek mümkün değil bu, reklam sektörü cimri.

Şurada da kanalınıza nasıl başarı kazandırabileceğinizle ilgili bir yazı var :
http://nasilbasarikazanilir.blogspot.com/2016/03/youtube-kanalinda-nasil-basarili-olunur.html

TheHunters TheHunters Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Youtube kazandııyor. Fakat, üzerinizde durmanız ve detaylı içerik girmeniz video yüklemeniz gerekmektedir. Bir çok insan Youtube'dan yüksek miktarlarda para kazanıyor. Eğer Youtube'dan para kazanmak istiyorsanız, detaylı içerik girip, düzgün video hazırlamanız lazım.

Ve bu durumu ilerletirseniz yüzlerle ifade edilen kazancınız binlere ulaşabilir. Hali hazırda bir kaç oyun kanalı yanlış duymadıysam senelik 7 milyon doların üzerinde para kazanıyor. Siz neden yapamayasınız, isteyip çalışın detaylı içerik girip, düzgün video hazırlayıp yükleyin. Sizde kazanabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al