wmaraci reklam
lidertakipci

Nokkta.com gerçekten bu işte ciddi...

33 Mesajlar 5.126 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fiko61 fiko61 Bir nokkta ile başladık. Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek website website tasarim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 110 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
Herkese merhaba
Çok fazla sosyal ağlar kuruluyor belli bir zaman sonra kapanıyor satılıyor ilgilenilmiyor çöp site haline geliyor ve insanlar doğal olarak ilgi göstermiyor. Bende bu konuda hak veriyorum başta iyi hoş ee sonrasında kayıplar.

Bu işlerde başta heves + hedef + sabır olmalı, Bugün 10 üye gelmiş yada gelmemiş olabilir. Yarınlarımız açık. Üç gün sonra bir bakmışız ki 100 kişi geldi kayıp günlerin telafisi olmuş olarak görüyoruz...
Biz bu mantıkla çıktığımız bu yolda Allah'ın izniyle gidebileceğimiz kadar gideceğiz.

2 ay içinde güzel ilgi görüyoruz bizde bu ilgi karşında hevesimiz kat kat artıyor. Durmuyoruz çalışıyoruz. Facebook ve google de reklamlarımız dönüyor. Hala tamamlanamayan bazı çalışmalarımız var onlar bittikten sonra ulusal basında da yerimiz olacak.

Önemli not:
Sitede üye olsun da nasıl olursa olsun yok. Gereksiz üyelikler kesinlikle kabul edilmiyor. E-mail onayı yapmayanlar sistemden otomatik olarak siliniyor.

https://nokkta.com

wmaraci
reklam

Apptanitim Apptanitim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 2, (%0)
Hazır scriptle bu işte ciddi olmak mı ?

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
öf vallahi gına geldi madem çok ciddisin gidip adam akıllı bir sistem yazın bari o yerli yapım olsun...
bu arada isterseniz bir milyon üyeniz olsun aktif kullanıcı yoksa sistem tamamen çöptür.
Adobewordpress host1tl ttw

kişi bu mesajı beğendi.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Komik değilsiniz. Cidden bırakın bu işleri. Milletle dalga mı geçiyorsunuz yahu?? Her hafta ikişer üçer sosyal ağ açılıyor. Sözde milli sosyal ağ (!) Codecanyon üzerinden aldığınız 100-200 liralık scriptlerle ulusal basında yer alacağınızı düşünüyorsanız YA-NI-LI-YOR-SU-NUZ.
MrB necati3

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
Full fake hesaplar var girişteki listede. Bir de sanıyorum yine aynı hazır script.

Ölü proje. Yine de iyi şanslar.
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
1 Nisan da geçti ama.
tashift00 MrB omurenes123

kişi bu mesajı beğendi.

balibey balibey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Abim ya da kardeşim biz bursa çok bu tarz site gördük yani arkadaslarinda tepkisi o yüzden şuana kadar şöyle bir soru var herkesin agzinda ben facebooku ya da twittere instagrami vs birakip senin sitene neden geleyim sadece yerli sosyal ağ kurdum demekle olmaz dediğim sitelerden bir farkin olmali mesela sözlükler var ya inci eksi. Vs scorp ta bu şekilde kurulsaydi kimse yüzüne bakmazdi ama yenilik ve populerite getirdiler hizla cogaldi umarim soylediklerim hakkında biraz fikir sahibi olmussundur projen varsa burada yatirimci bulabilirsiniz ama çok dikkatli olmasiliniz cunku fikiri yatirimcilarda kullanabili rdikkatlli olmalisin
fiko61

kişi bu mesajı beğendi.

MuhammedEminoglu MuhammedEminoglu Alter Sözlük Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 42 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
Bu arkadaşa neden bu kadar yüklendiniz anlamadım? Gören de hepinizi özgün projesi olan insan zannedecek. Bu sitenin %90'ı wordpress site kurup içerisine içerik atmıyor mu? Özgün içerik dediğiniz de text'in içeriğinin özgün olması. Değilse hiçbiriniz hiçbir yerde yayımlanmayan kanser tedavisi konusundan falan bahsetmiyor. Ben bunu kınamıyorum, ben de aynı işi yapıyorum. Ancak hevesli insanların hevesini kırmayı da doğru bulmuyorum.

Facebook dediğiniz siteyi özgün mü zannediyorsunuz? Facebook'un sahibi mark Zuckerberg'in ailesinin milyarder olması gibi ufak bir ayrıntıyı ihmal ediyorsunuz. Facebook'tan önce yonja vardı, tagged vardı, varoğlu vardı. Facebook projesi ilk ortaya çıktığında, basit bir meslek yüksekokulu mezunu birisinin php ile yazabileceği yazılımdan ötesini sunmamaktaydı. Dediğim gibi özgün değildi. Ancak Zuckerberg'i gerek ailesi, gerekse de çevresi hayvani bir şekilde finanse etti. Medyada ismi duyuruldu, bu iş için eşek gibi de para harcandı.

En iyi yazılımcıları, sistemcileri bünyene alıp, herkesin beğenebileceği bir yazılımı üretmek zor mu zannediyorsunuz? Ya da bu çok büyük bir başarı mı sizce? Scorp denmiş, yahu Scorp'un aldığı yatırımla, bu konuyu açan arkadaşın yaptığı yatırım aynı mı? Bu işler parayla oluyor, özgün hiçbir yazılım reklamı yapılmazsa hak ettiği değeri görmez.

Bak kendimden örnek vereyim, Sözlük Sitesi sahibiyim. Yazılımım %100 özgün. Ama Ekşi Sözlük ile kapışabilir miyim? Asla. Ekşi Sözlük vaktiyle Okan Bayülgen aracılığıyla medyada yoğun bir şekilde reklamını yaptırtmayı başardı. Bu reklamı sen de yaptırırsan, sen de başarırsın. Beni geç, instela diye bir sözlük sitesi var. O kadar çok başarılı özelliği var ki Ekşi Sözlük'e 1000 basar. orjinallikse orjinallik, özgünlükse özgünlük. Neden Ekşi Sözlük'ten daha başarılı olamıyor? Çünkü Ekşi Sözlük'ün reklam hacmi çok daha geniş.

Boş hayallerle kendinimizi kandırmayalım. İstediğiniz kadar diğer sistemlerde olmayan özellik çıkarın, bunun reklamını yapmazsanız kimse bilmez. Bu arkadaşı da hazır script kullanmış diye küçümsemenin de manası yok. İyi ki sıfırdan script yazıp zaman kaybetmemiş. Proje o zaman da tutmayacaktı zaten. Sanki tutsa bile, diyelim 10 milyon üye aksa, projeyi host'u kaldırabilecek mi? o durumda da site çökecek. yine kaybedecek. Para yoksa bu tip işler hayal, ancak ben bireylerin hayallerine saygı göstermeyi tercih ediyorum. Geleceği daha iyi bir şekilde dizayn edeceğine inanıyorum.
Kenar OiS NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Önemli not bölümünün ilk cümlesi ile ardından gelen cümleler birbiriyle tezat. Ben buraya kopyalamayayım. Bunu düzeltin isterseniz.

Hayırlı olsun, kolay gelsin.

Durgun sular derin akar.

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
KİMSENİN HAYALLERİ İLE DALGA GEÇİCEK VEYA KÖTÜLEYECEK HAKKINIZ YOK !!

Proje güzel umarım hayallerine , istediğin yere ulaşırsın çukura düşen kurbağaları hatırla ve kimsenin kötü yorumlarını takma
videolarim Uygar77

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al