freelance iş ilanları

Asus X Serisi Akıllı Telefonlar Geliyor!

12 Mesajlar 2.636 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fyurdakulblog fyurdakulblog Codlio Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 98 / 48
  • Ticaret 12, (%100)
Asus’un hali hazırda alışmış olduğumuz bir çok akıllı telefon modeli var ve bu modelleri geçtiğimiz seneler içerisinde çıkarmış olduğu Zenfone serisi altında toplamıştı. Genellikle oyuncular için üretmiş olduğu üst segment oyuncu cihazları serisi olan Echelon’a artık akıllı telefonlar da eklenecek gibi duruyor.

Tayvan’lı şirket Asus tarafından henüz sızdırılan bu akıllı telefonlar için doğrular nitelikte bir bilgi gelmese de Asus ürünlerinin sızdırıldıktan çok kısa bir süre sonra piyasaya çıktığını Zenfone serisinde anlamış olduk. Yeni gelecek olan telefonları yeni bir seri ve özel bir ürün olarak adlandıran Tayvan’lı kaynak, yeni serinin isiminin Asus X serisi olacağını ve özel olarak tanıtılan ürünün isiminin Asus Echelon X One olacağını öne sürüyor. Siyah ve Gümüş renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan Asus Echelon X One, gerçek metal bir kasa ile karşımıza çıkacak gibi duruyor. Arka kısımında Gorilla Glass 4 kullanıldığını düşündüğümüz Asus’un sızdırılan bu yeni akıllı telefonlarının ne zaman piyasaya çıkacağı ise şuanda net değil.

Echelon One X’in Gorilla Glass 4 koruma ile birlikte IPS LCD ekrana sahip ve Intel işlemci tarafından desteklenmesi bekleniyor. 4GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile cihaz Android 7.0 işletim sistemi üzerinde çalışacak.

Ürün hakkında merak ettiklerinize ve daha fazlasına diğer sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Technosfer.com “Teknoloji Haberleri” : http://technosfer.com/asus-echelon-x-serisi-akilli-telefonlar-geliyor/

wmaraci
reklam

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
asus f/p ürünü olarak çok iyi fakat üst düzey bir amiral gemisi beklerdim maalesef hiç yapmıyor
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)
Asus telefon sektöründe daha çok yeni, Amiral gemisi yapması için biraz daha tecrubeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
faruk16 hocam saçmalamayın :D asus'un ilk android telefonu 2011 de çıktı ki ortada arge ve proje olmadan 1 yılda çıkmıyor yani adamlar proje için 2 yıl verebilir belki daha fazla 2009 da planladığını düşünürsek 2011 de sunmuş piyasaya, yıl 2016 daha iyi bir telefon yapabilir fakat yapmak istemiyor bu kadar basit örneğin herkes bu yıl xperia z6 bekliyordu çünkü xperia z5 premium çok iyi özelliklere sahipti, xperia x performance geldi ki xperia x hd ekranlı, 3 gb ramli , 1080p kayıt yapabilien bir telefon piyasadaki rahiplerine göre çok düşük bir amiralden yanı sıra taka olmuş , yani firmayla alakalı bir şey

wmaraci
wmaraci

ugrboz ugrboz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bende daha yeni Zenfone 2 Laser 5.5 inç aldım. Gayet iyi telefon.
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetBartu MehmetBartu WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Marketing Manager
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Asus bu işi güzel yapıyor. HTC kullanıyorum şuanda en kısa sürede Asus'a geçeceğim.
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Samsung ile Asus arasında kaldım vallahi :) biraz daha araştırma yapacağım.
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

OguzEREN OguzEREN MustafaKemalAtatürk Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineering
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 54 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
1-2 hafta içerisinde bende zenfone 2 veya zenfone selfie almayı düşünüyorum. Tasarım konusunda biraz sıkıntılı ama performansı pahalı telefonlarla kapışıyor :)
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

A good friend would give you the shirt off his back.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Donanım anlamında iyi bir 4 inçlik telefon ile satış konusunda bence iyi bir rakam yakalarlar. Asus'un telefonları hep büyük oluyor. En azından performans olarak güçlü olan telefonları hep büyük ekrana sahip telefonlar. Daha çok iş adamları, küçük telefon kullanıcıları tarafından da benimsenebilecek çelik kasa, oturaklı bir telefon ile daha iyi işler yapacaklar benim görüşümce. En azından iPhone 5-5s ve yeni çıkan iPhone SE modeline iyi bir rakip olabilirler. Marka değeri olarak iyiler zaten, birde küçük amiral gemisi ile çok daha iyi olurlar.

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Ne zaman çıkacak ki? LG G3 almayı planlıyordum aslında. Biraz bekleşen mi ki karar veremedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al