wmaraci reklam

Tüm Türkiye'nin datası yayınlandı!

54 Mesajlar 7.490 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Yani herkes, ama herkes o dosyayı görebilir? Ve sayfadaki örnekler gibi, öyle mi? :s
Teşekkür ederim...

wmaraci
reklam

EThumb EThumb www.emretas.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Facebook
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 3 / 45
  • Ticaret 12, (%100)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Sazanlıktan kastın ne kardeşim? NEDİR BU ZOMBİ BİLGİSAYAR DA BENİM T.C.'mi bulmuş? Hiçbir yere yazmayan adamım. Açık ol.

internet elinin altında araştır.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Bu durumda herkesin (50 milyon civarı kişinin bilgisi verildiğine göre "herkes" demekte sakınca yoktur sanırım) kimlik bilgileriyle yapılabilen **************lıklara dikkat etmesi, en azından e-devlet üstünden mümkün olduğunca sorgulama yapmasında (hat bilgileri, sigorta vb.) yarar var?..

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
Herkes hemen inanmış anonymous denen grubun hacklediğine.Eğer T.C Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü hacklenseydi Seri no gibi ibarelerde yer alırdı.Bu bilgileri en basitinden bir avukat bile görebiliyor.Böyle bir propaganda yaratmak için içimizden bu bilgileri görebilip paylaşacak birçok şahıs mevcut.

Kaldı ki bu bilgilerle hiçbir işlem yapamazsınız.
UNKEF VBMaSTeR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
Aynen @nettebugun arkadaşımında söylediği gibi gün gün veya 3-6 saat aralıklı kontrol edin derim ben. En azından e-devlet mobil uygulamasından takip edin. Sonra başınız ağrımasın :)

Extazylinks Extazylinks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Anonymous sayesinde artık kimliğimizi T.C. Kimlik No kısmını saklamadan heryerde paylaşabiliriz

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
datalar benim elimdede mevcut. Bence herkes dikkatli olmalı. Güvenliğimiz gerçekten çok süper on numara.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar tabii bir çok kişinin bilgisi olmadığı için şuan bunu büyük bir olay gibi görüyor. Fakat bu bilgiler zaten daha önceden paylaşılmıştı. Başbakan, Cumhurbaşkanı gibi bir çok önemli isimlerin bilgileri internette zaten yer alıyordu. Bunu paylaşan grubun amacı indirilen dosya sayesinde botnet ağına sizi almak. Gafillik yapıp dosyayı indirmeyin. Bu bilgiler daha önce paylaşıldı ve bu grup sazan.avi yapmaktan başka bir şey yapmıyor. Kendi güvenliğiniz için paylaşılan dosyaya güvenip indirmeyin.

Hack dünyasında her şey yapılabilir. Özellikle bu tarz haberlerde paylaşılan dosyalara daha çok dikkat etmenizi tavsiye ederim.
VBMaSTeR

kişi bu mesajı beğendi.

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

Inal adlı üyeden alıntı

Sen benim yaptığımın yarısını yap sonra konuş tamam mı benim hayatımın 5 te 1 i TSK altında geçti silah altında bordo klavyeli değildim ben üretmeye gelince o kadar teknoparklar o kadar tekno yerler açılıyor da neden koruyamıyor sayın hükümet bu bilgileri söyle de bilelim kimin ne zaman geldiğine mı bakıyorsun sen ben erkeğim istersen PM den numaramı da atabilirim

Senle bundan sonra ki yazacakların da muhatap olmayışımın sebebini senden korktuğum veya korkacağım olmadığını bilmeni isterim. Sadece şu cevabından sonra daha da seviyesizleşeceğine kesin kanaat getirdim. Sana hayırlı günler dilerim.
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Herkes hemen inanmış anonymous denen grubun hacklediğine.Eğer T.C Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü hacklenseydi Seri no gibi ibarelerde yer alırdı.Bu bilgileri en basitinden bir avukat bile görebiliyor.Böyle bir propaganda yaratmak için içimizden bu bilgileri görebilip paylaşacak birçok şahıs mevcut.

Kaldı ki bu bilgilerle hiçbir işlem yapamazsınız.

Hocam bahsettiğin grup yani Anonymous sıradan bir insanın bilgisayarını yeniden başlatmaya başladığı sürede yine sıradan bir internet sitesine saldırı yapmaya başlarsa eğer kişi daha bilgisayarını açamadan bu adamlar o siteden istedikleri dosyayı alırlar istemedikleri dosyayı silerler. İşin birde şu boyutu var eğer bu hacker grubu bir internet sitesini hedef gösterir ve saldırı yapmaya başlar ise bu siteyi değil kurucusu barındıran hosting firması dahi kurtaramaz çareyi sadece sunucuyu kapatmakda bulurlar ve buda sizin internet sitenizin offline duruma yani kapalı kalmasına neden olur. Bu adamlar google'ı, facebook'u tehdit eden adamlar türkiye'den bunlara atarlanacak bir hosting firması çıkmadı daha yok öyle bir dünya yani google nasıl şüphesiz dünyanın en büyük arama motoruysa bunlarda şüphesiz dünyanın en büyük hacker grubu bilmem anlatabildimmi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al