wmaraci reklam
lidertakipci

Google indexleme sorunu

5 Mesajlar 1.408 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sonersoydas sonersoydas SonerSoydas.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Her eklediğim konuya karşılık zamanında index alıyorum. Bu güzel ama index'i istediğim gibi alamıyorum.

Sorun şu: Sitemin ismi ile arama yaptığımda isim en üstte anasayfam aşağıdaki şekilde (önce adım, sayfalar, kategoriler) şeklinde çıkıyor.

Soner Soydaş
www.sonersoydas.com/Ana Sayfa · Soner Soydaş Kimdir? Anlamlı Sözler Kütüphanesi · İletişim · Soner Soydaş · Ana Sayfa · AKIL DEFTERİM · BİLGİSAYAR – İNTERNET · EDEBİYAT ...

Olmasını istediğim ise : Burada "bu site şu kişiye ait bir kişisel blogdur" gibisinden istediğim bir tanıtım yazısı yazmak.

İkinci sorun ise şu :Ana index dışında konularda da aynı sorunu yaşıyorum. bir içerik paylaşmışım, index tamam ama orada da aşağıdaki gibi (konu başlığı, yazar, tarih, puanlama) gibi bir indexleme oluyor.

Şifreleriniz Çalınmasın! | Soner Soydaş
www.sonersoydas.com/web/sifreleriniz-calinmasin-istiyorsaniz.htmlŞifreleriniz Çalınmasın! Yazan : Soner Soydaş 22 Şubat 2012 | Yorum Yapılmamış. -1 Puan +1 Puan | Bu yazının toplam puanı +5. Loading ... Yazı Boyutu: ...

Olmasını istediğim :burada konu başlığından sonra sadece konunun içeriğinden bir özet olsun istiyorum, ya da yazının içeriği izin verilen karakter sayısı kadar gözüksün istiyorum.

Ne gibi bir düzenleme ile bunu gerçekleştirebiliriz? Bilgisi olan var mı?

wmaraci
reklam

erdiyilmaz erdiyilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
meta taglarini duzenlemen lazim, meta description'lara gorunmesini istedigin aciklamari yazdiracaksin

yasinseo38 yasinseo38 www.teknoger.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek WebMaster
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Evet hocam meta tagları düzenleyin ardından güncel içerik ve backlinkler ile hızlı bir şekilde index alabilirsiniz.

• Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar sorunu sanırım hallettim. İlk indexlemeden sonra tam sonucu buraya yazacağım. "All in One Seo" eklentisini daha önce de kullanmıştım ama aklıma gelmedi işte bir türlü. Biraz araştırmadan sonra tekrar buldum ve çözüm geldi sanırım.

Eski konuları da sayfa index'ini de All in one seo ile düzenledim. ilk indexlemeden sonra aldığım sonucu yazacağım.
nega

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
All in One Seo eklentisi ile tam istediğim sonucu aldım arkadaşlar. Sayfalarım da, ana sayfam da tam istediğim gibi indexlendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al