wmaraci reklam
lidertakipci

Müdürü kızdıran zafiyet!

15 Mesajlar 2.369 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

sorueki adlı üyeden alıntı

Golsime Sözünüz hani son lafı ben koyar giderim gibi olmuş. Osmanlı İmparatorlarının tebdil-i kıyafet giyip dolaştığını bilmeyen yok. Bunlardan kaçını halk biliyordu? Ankara'daki personelin yarısı doğuda. Hala anlatıyorum.

rıza sarraf yargılanınca 2 photoshop yapıp eline kimse yok mu derneği plakası veren yandaştan takip ediyorsanız durum doğrudur hadi 1 patlama oldu 3 kere patlama olur mu, bu ülkenin mit teşkilatı var adı üstünde istihbarat onların yapması gereken bir eylem nisan geldiğinde göre kış uykusundan kalkarlar heralde, amerikanın bu ülkede milyonlarca polisi mi var patlamayı biliyorlar mantığınız 0, 1 mayıs işçi bayramında binlerce polis , toma bulundu vatandaşa gelince çok güzel bulunuyor onu geçtim kendilerine gelince o yol geçişinde çokta güzel kontrol yapılıyor, aylar önce tsk doğu için operasyon talep etti kaymakamlar valiler reddetti, şimdi ise bir sürü askeri yığıp yolluyorlar onlar şehit oluyor, nerede o kefenimizide aldık diyenler nerede taptıkları kişinin oğlu ?

wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşın aracının ruhsat işleri için şehrin işlek noktasında plakasız gezdim, park yaptım. Polisin yanından geçtim. Polisler sadece bakmakla yetindi :)

iyi.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
Okeskin hep öyleler ki hocam, aaa ama bir cumhurbaşkanı geçsin bakın öyle mi oluyor , bazıları çıkmış işte haberi yapan belli sözcü diyor, zamanında sabah, zaman, posta gibi gazeteler kumpas davalarında subaylarımıza hain diyordu, yıllarca sözcü, ulusal, oda tv gibi gazete ve kanallar bas bas bağırdı yok diye ortaya sahte raporları hazırlayan isimleri ve rüşvet alan hakimleri çıkardı, kimse bakmadı şimdi hakimler nerde almanyada , sahte raporları hazırlayan amerikada , zıra sarrafı bile yazdılar şimdide tıpış tıpış yargılanıyor kimse çıkıp demesin sözcü diye satılmış medyanızdan daha iyidir hani alo fatihleri siz daha iyi bilirsiniz
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
herkes ehliyet anısından bahsetmiş ben de bahsedeyim.

ablam istanbulun göbeğin 1 sene boyunca öğrenci haliyle ehliyetsiz araç kullandı. ne bi durduran ne kimlik soran..
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

ozergul.net/com
wmaraci
wmaraci

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Adam kalmış hala güvendeyiz gibi savunma yapıyor şurada. Bir avrupaya gidinde trafikte kırmızıdan geçin. Polis olmasa bile arkdanki adam küt seni bildiriyor. Bir kaç km sonra yedin cezayı. Yanlış birşey yapıcansın. Biliyorsun bakıyorsun poliste yok. Diyorsun ki yapıyım. Ulan elini atmaya kalmadan polis dibinde bitiyor. Başına gelmiş arkdaşlarım var. Engelli akbili alırken yakalndılar.

Burada iki polis çevirince laf yapanlar yürüsünler o zaman.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al