lostyazilim

Ana ve Alt Alan Adını Farklı Bloglara Yönlendirme

3 Mesajlar 722 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
merhaba arkadaşlar gitarogrencisi.com diye blogger tabanlı bir web sitem var; ben world.gitarogrencisi.com alan adınıda orjinal sitenin ingilizce versiyonu yapacak şekilde başka bir blogger tabanlı siteye yönlendirmek istiyorum nasıl yaparım? yada yapabilir miyim? yardımcı olur musunuz ?
sitekesfet

kişi bu mesajı beğendi.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

wmaraci
reklam

sitekesfet sitekesfet Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 358 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Hocam,

İlk olarak sitenizin başına ''www'' koyunca açılıyor siteniz bunu blogger giriş yapınız ardından ayarlar > Yayıncılık > düzenle ye tıklayınız açılan panelde ''gitarogrencisi.com öğesini www.gitarogrencisi.com konumuna yönlendir.'' çıkacak başına tık koyarak kaydet diyiniz :) sorun yok olur...

İkinci olarak hosting almanız lazım world.gitarogrencisi.com yapmak için bu hostinglerin 1 veya 2 ve 10 siteye kadar world.gitarogrencisi.com bu şekilde açabilirsiniz bunada subdomain deniliyor :)

Kolay gelsin...
polatdev

kişi bu mesajı beğendi.

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

YesilcayDesign adlı üyeden alıntı

Merhaba Hocam,

İlk olarak sitenizin başına ''www'' koyunca açılıyor siteniz bunu blogger giriş yapınız ardından ayarlar > Yayıncılık > düzenle ye tıklayınız açılan panelde ''gitarogrencisi.com öğesini www.gitarogrencisi.com konumuna yönlendir.'' çıkacak başına tık koyarak kaydet diyiniz :) sorun yok olur...

İkinci olarak hosting almanız lazım world.gitarogrencisi.com yapmak için bu hostinglerin 1 veya 2 ve 10 siteye kadar world.gitarogrencisi.com bu şekilde açabilirsiniz bunada subdomain deniliyor :)

Kolay gelsin...

www olayını hallettim hocam teşekkürler bu bilgi için; ek olarak hosting almadan world.gitarogrencisi.com yönlendirmesini yaptım.. ilginiz için teşekkürler..

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al